08 lipca

08 lipca

Kosmetyki NARS w Polsce !

Witam Was Serdecznie

NARS marka makijażowa stworzona przez Francois Nars zasłynęła na całym świecie swoim profesjonalizmem. Jakość tych kosmetyków została doceniona przez gwiazdy filmowe, modelki i ludzi na całym świecie. Nadszedł czas na Polskę, wreszcie i my będziemy mogli przekonać się o tej jakości na własnej skórze !

Nars wchodzi z wielkim hukiem do Sephory w II połowie sierpnia będzie dostępny w sklepie internetowym, a już od 1.09.2016 pojawi się w ofercie stacjonarnych perfumerii. Będzie nas kusić na wyłączność tylko w perfumeriach tej marki.

kosmetyki nars w polsce

Marka powstała w 1995 roku, jej zdecydowanymi perełkami są bronzer Laguna czy róż Orgasm, jak i podkład " Sheer Glow ", które zasługują na oklaski. Kosmetyki tej marki powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce a jeśli zajmujecie się profesjonalnie makijażem to w kufrach.

Co ciekawe kariera założyciela Nars nabrała obrotu nie we Francji a Nowym Jorku !
Szminka była jej pierwszym produktem, który zyskał wielkie uznanie i od razu zachwyciły się nią gwiazdy wielkiego formatu.

nars pomadka

Same opakowania są minimalistyczne, proste i eleganckie. Palety Issist posiadają spore lustra, zamykane na solidny zatrzask, dobrze przemyślane skomponowanie cieni, róży 
i bronzerów. Najczęściej używane odcienie są w większej ilości w stosunku do pozostałych, co jest ukłonem w kierunku klientek.

nars orgasm

nars sephora

Nie ukrywam, że już przetestowałem kosmetyki NARS i jestem nimi oczarowany, pigmentacja, konsystencja, opakowania są na bardzo wysokim poziomie co niezmiernie cieszy mnie jako makijażystę. Dobrze, że na polskim rynku pojawiają się nowe marki 
z produktami dobrej jakości.

nas bronzer

kosmetyki nars

Znacie kosmetyki marki NARS ? Już niedługo makijaż krok po kroku tymi produktami 
w retro odsłonie !