19 lipca

19 lipca

Eparence serum rozjaśniające cienie pod oczami

Witam Was Serdecznie

Oczy odzwierciedlają nasze samopoczucie, mówią ile spaliśmy, czy poprzedni dzień był dla nas dobry czy wręcz przeciwnie. Ratują nas jednak kosmetyki przystosowane do pielęgnacji okolic oczu, czy w tym przypadku krem od Eparance się sprawdził ?

Eparance

Dostepność teraz w promocji 1+1 za kremy męskie : > Eparance
Serum otrzymujemy w pojemności 15ml, w szklanym eleganckim opakowaniu z wygodną pompką.
Sama marka specjalizuje się w kremach pod oczy, dlatego bez obaw sięgam po produkt 
co dziennie. Lubię marki, które skupiają się na wybranej partii twarzy i w tym się rozwijają, mam poczucie, iż kosmetyki tworzone własnie w ten sposób są dopieszczone do nawet najmniejszego szczegółu.
Ja posiadam krem męski, jednak jak wiecie ja nie dzielę kosmetyków na płeć.

Eparence serum rozjaśniające cienie pod oczami

serum pod oczy

Zazwyczaj kosmetyki rozjaśniające/rozświetlające zawierają drobinki czego osobiście nie lubię, w tym przypadku jest zupełnie inaczej, nie mamy do czynienia z drobinką lub mało estetycznym brokatem, sama masa w sobie jest rozświetlająca, odbija światło dzięki czemu spojrzenie staje się świeże, rześkie i " wyspane ".
Używanie kremu co dziennie skutkuje to bardzo dobrym nawilżeniem i zauważalnym wygładzeniem okolic oczu, co wiąże się z dobrze wyglądającym korektorem, który aplikujemy na kosmetyk pielęgnacyjny. Okolica oczu, po kilku tygodniach stosowania na pewno jest w lepszej kondycji niż była wcześniej.

Konsystencja jest lekka, bardzo łatwo się rozprowadza, przyjemnie jest wykonać masaż okolic oczu ponieważ krem daje odpowiedni poślizg.
Wchłanialność również na plus, zostawia lekki film ochronny, nie jest on tłusty.

pielęgnacja okolic oczu

W składzie znajdziemy komórki macierzyste szarotki alpejskiej, cholinę z pestek słonecznika.
Testowany dermatologicznie oraz oftalmologicznie. Marka pochodzi z Polski.

krem pod oczy

cienie pod oczami