16 czerwca

16 czerwca

Harmonique mleczko do ciała

Witam Was Ciepło

Mleczko to konsystencja wybierana przez nas w okresie letnim zdecydowanie częściej 
niż balsamy, nie lubimy się lepić, pocić i czuć gęsty produkt na ciele w upalne dni. Dzisiaj zapraszam Was na lekką recenzję mleczek Harmonique.

Harmonique kosmetyki

Harmonique biała Herbata i Bambus
Dostępność : > Mleczko harmonique <
Cena : 39,00 ,-

Oba mleczka, które opisuję mają 250 ml, zamknięte są w plastikowym opakowaniu z wygodną pompką. Lubię prostotę w opakowaniach i grafice, lubimy się najeść oczami dlatego te produkty po prostu ładnie się prezentują i cieszą oczy.

Harmonique mleczko do ciała

Zapach białej herbaty w tym przypadku jest świeży, rześki subtelny ale wyczuwalny, ta nuta nie ukrywam jest moją ulubioną w każdym przypadku ( trochę porównywalna woń do zielonej herbaty ) dlatego to mleczko poszło na pierwszy ogień.

balsam zielona herbata

W składzie znajdziemy masło shea, ekstrakt z bambusa, białą herbatę po tych składnikach możemy się domyślić, iż mleczko będzie delikatne w aspekcie nawilżania, i konsystencji i tak właśnie jest. Nawilżenie jest odczuwalne do następnego mycia. Myślę, że każdy lubi to uczucie gdy się nie lepimy i czujemy komfort przez cały dzień.

balsam

Harmonique Pomarańcza & Cynamon & Goździk 
Dostępność: > Mleczko do ciała <
Cena : 39,00 ,-

Przyznam Wam szczerze, że na początku bałem się tej wersji zapachowej bo składniki kluczowe mówią nam o świętach, przynajmniej mi się tak kojarzą. Myliłem się, kremując się jakby nigdy nic do mojego nosa doszła świeża pomarańcza, następnie cynamon i goździki poczułem jak mnie tzw " ciarki " przechodzą, niesamowite jak odprężająca jest woń tego mleczka.
Mimo, że zapach otula nasze ciało jest on bardzo świeży ale przy tym też słodki. Idealna propozycja dla osób niezdecydowanych lub wybrednych. 

mleczko nawilżające do ciała

Mimo swej lekkiej konsystencji, mam wrażenie, iż ta wersja mleczka jest bardziej odżywcza co nie oznacza brak wchłanialności wręcz przeciwnie.
Kosmetyk co ważne, nie roluje się nawet jeśli skóra jest wilgotna po kąpieli ( gdy skóra jest wilgotna produkty znacznie lepiej wchłaniają substancje odżywcze ).


Wspomniałem o konsystencji, dla niektórych i kolor jest ważny. Biała herbata to kolor pistacjowy a pomarańcza lekko morelowy.
Bardzo żałuję, że nie mogę przesłać Wam tych zapachów.

harmonique naturalne kosmetyki