18 maja

18 maja

Resibo serum naturalnie wygładzające

Witam Was Ciepło

Przedstawiam Wam najnowsze serum naturalnie wygładzające Resibo. Walka  z zmarszczkami i nawilżeniem skóry nie tyczy się tylko cer suchych, o te aspekty warto zadbać w przypadku każdego rodzaju cery. Jestem zwolennikiem zapobiegania niż leczenia, więc im wcześniej sięgamy po tego rodzaju kosmetyki tym później zobaczymy niechciane efekty biegu lat.

Cena : 129,-

Jak zawsze kosmetyki tej marki przychodzą do nas pięknie zapakowane, ich design jest dobrze przemyślany kojarzy się z ekologią, naturą a przede wszystkim pięknie prezentuje się na naszych półkach czy toaletkach.
Ja otrzymałem dodatkowo uroczą buteleczkę w której zamieszczono kluczowy składnik " łzy " drzewa pistacia lentiscus.

Resibo serum naturalnie wygładzające

Serum zamknięte w szklanym poręcznym opakowaniu z pipetą, mieści w sobie 30ml produktu.

Konsystencja jest trochę oleista, jednak przyjemna dla skóry. Po około 10 minutach wchłania się zostawiając skórę satynową ale nie przetłuszczoną.
Producent mówi, iż wystarczą maksymalnie cztery krople u mnie jest to do sześciu, ponieważ moja skóra wręcz pije produkt w momencie nakładania ( to znak, że potrzebowała tej dawki energii ).
Serum stosuję na noc jako kuracja silnie nawilżająca, rano budzę się z przyjemnie gładką i pełną energii cerą.
Ze względu na olej marula kosmetyk jest również odpowiedni dla cer problematycznych, z czego większość z nas będzie się cieszyła.
Jak nowy produkt sprawdził się na problemy skórne ? Lekko je złagodził i ukoił zaczerwienienia ( rumień z trądziku różowatego - efekt motyla ).
Wygładzenie również jest widoczne, a to łatwo sprawdzić nakładając podkład, lepiej się rozprowadza, mniej wchodzi w pory i dłużej się utrzymuje.
Podsumowując serum to porządna dawka nawilżenia, wygładzenia i energii 

dla naszej twarzy i szyi.

Serum Resibo

Pipeta perfekcyjnie dozuje ilość produktu i mamy nad nią kontrolę bez obaw,  że " płyn " nam się przeleje. Dodatkowo sam ten aplikator cieszy oko i sprawia,
 iż z chęcią po niego sięgamy.
Zapach lekko roślinny, zmysłowy i delikatny, nie jest nachalny i utlenia się 
w kontakcie ze skórą ( dobry znak dla alergików )

Serum

Zerknijmy na skład najdziemy w nim :
Olej marula
Skwalan roślinny
Olej buriti
Witamina C
Ekstrakt z lawendy motylej ( stoechiol )
Olej z drzewa pistacia lentiscus

kosmetyki resibo