06 maja

06 maja

Holika Holika Mask Sheet

Witam Was Gorąco

Maseczki w płachcie to pielęgnacyjna rutyna Koreanek, bez nich nie wyobrażają sobie rytuału dbania o siebie. Ten typ masek to czysty koktajl witamin i pozytywnie działających składników. To pierwszy krok do idealnie nawilżonej i zregenerowanej skóry.

Dostępność > Holika Holika < 
Cena : 10,40,-

Na hasło " lukaszbier " otrzymujecie 15% rabatu na cały asortyment sklepu www.myasia.pl !! Do końca maja !! ( dla zalogowanych )

After Night Overtime

To propozycja dla osób, które sporo pracują ich skóra jest zmęczona, szara 
i pozbawiona blasku.
Każda z masek jest bawełnianą płachtą, którą dopasowujemy do naszej twarzy 
( otwory na usta, oczy, nos ). Nasączone są mocno składnikami aktywnymi.
Trzymamy je do 20 minut relaksując się w tym czasie, po upływie czasu nie zmywamy emulsji tylko ją wklepujemy i nakłądamy np. krem nawilżający.

Holika Holika Mask sheet

Ten kosmetyk nałożyłem po na prawdę męczącej delegacji, gdzie skóra aż prosiła się o " picie ", Nie ukrywam, że zasnąłem w niej i przedłużyłem czas trzymania jej  około 15 minut, z tego powodu nie odnotowałem żadnych skutków ubocznych. Moja skóra wzięła całą emulsję dla siebie. Na pierwszy rzut oka zauważyłem, 
że skóra jest pełna blasku, niczym Koreanki, które wyglądają tak na co dzień, co mi się spodobało ponieważ efekt nie jest krótkotrwały i nie jest to blask " tłustości ". Więc maska rewitalizująca rozświetlająca bez dodatku brokatu !
Zawiera miętę, rumianek, czarne jagody, acerolę.

maska w płacie

After Leports

Maska skierowana dla osób lubiących ćwiczyć, jednak ja myślę, że w tych czasach jesteśmy tak zabiegani, że można to podłączyć pod aktywność fizyczną.
Produkt idealny dla skóry mieszanej i tłustej, doskonale odświeża, oczyszcza 
i wygładza pory. Skóra jest bardzo oczyszczona ale przy tym miękka, nie ściągnięta 
i mocno nawilżona. Tutaj prócz wymienionych korzyści zauważyłem również rozświetlenie jednak jest ono znacznie bardziej subtelne niż w przypadku maski After Night Overtime. Nie ukrywam, iż jest to moja ulubiona maska z tych co dzisiaj opisuję. Zawiera miód, aloes, bambus, ziemniaka.

holika holika


Prime Jouth Placenta 

Ta maska kosztuje 32,36,-
Różni się konsystencją, jak maseczki Holika Holika Mask Sheet są bawełniane tak ta, jest w formie żelowej, nakłada się ją dokładnie tak jak te wyżej. Ten rodzaj polecam włożyć do lodówki, ponieważ żel bardziej chłonie temperaturę 
a schłodzony kompres świetnie działa na ukrwienie.
Zawiera soję, owoc granatu, rzeń-szeń, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów, 

śluz z ślimaka

Ta maska to pełna regeneracja tak można ją określić jednym słowem. Efekt rozświetlenia i koreańskiego " glow face " jest bardzo widoczne, skóra wręcz krzyczy " jestem pełna energii " i mimo, że my padamy z nóg nasza cera temu przeczy.
Idealna dla skóry dojrzałej ponieważ uczucie wygładzenia i nawilżenia jest bardzo mocno widoczne i odczuwalne ( przy dotykaniu twarzy ręką - polecam ! ).

maska nawilżająca