23 marca

23 marca

Najlepsze pomadki na wiosnę 2016

Witam Serdecznie

Przeglądając pokazy mody, czasopisma kosmetyczne widzę mnóstwo ciekawych propozycji na wiosenne trendy w makijażu ust. Niewątpliwie hitem sezonu jest jagoda, ostra czerwień oraz tak zwana " kobieta wamp ".
Wiosna 2016 jest zdecydowana, pewna siebie i olśniewająca, nie bójmy się więc sięgać po bardziej odważne kolory, bawmy się.


Golden Rose Matte Lipstick Crayon 03
11.90,-


Kredka o pożądanym jagodowym kolorze. Jej pigment świetnie wpija się w usta przez co trwałość jest dłuższa. Wykończenie matowe podkreśli idealnie kształt ust, lecz pamiętajcie by dobrze przed użyciem tego produktu je nawilżyć.
Minusem sticku jest konieczność temperowania.


Debby LipPencil Mega Gloss
26,99,-


To propozycja dla miłośniczek blasku i neutralności. Posiada wykończenie bardzo mokre, nawilżające a jej krycie jest półtransparentne.
Z wszystkich moich propozycji na ten sezon, ta jest najmniej wybijająca się, lecz nadal widoczna i kusząca połyskiem i pięknym malinowo czerwonym kolorem. Wygodna w aplikacji, niestety nie odporna na ciepło przez co uważajmy trzymając ją w torebkach.


Hean Pomadka Classic 26
14,99


Kuś, prowokuj i zaskakuj. Mając ten kolor na ustach nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie, przepiękna i niepowtarzalna czerwień, bardzo mocny pigment, który 
na ustach wytrzymuje długie godziny. Klasyczne opakowanie sprawia, że chce się 
po nią sięgać. Hean brawo za ten kolor, perfekcyjna czerwień, perfekcyjna Ty.


Kobo Velvet Rose 105
ok 9,59zł


Piękny chłodny fioletowy kolor z domieszką różu. To propozycja dla Pań, które lubią swobodę i nie boją się chłodu. Do tego koloru nie musisz mieć idealnych ust, o
po prostu będzie wyglądał na nich świetnie. Kremowa konsystencja nie podkreśli suchych skórek. Raczej nie poleciłbym tego odcienia dla blado porcelanowej karnacji.