02 grudnia

02 grudnia

Vita Liberata pianka samoopalająca

Witam Was Serdecznie

Kosmetyki samoopalające mają poprawić odcień naszej skóry, to idealny czas by udoskonalić swój koloryt. Ponieważ raczej opalać się nie będziemy w jesień i zimę chętnie sięgamy po  takie udoskonalacze, czy Vita Liberata da mi muśnięcie słońca nawet w ten okres ? Zapraszam na dzisiejszy post.

Produkty Vita Liberata są dostępne w Sephora

Vita Liberata pianka samoopalająca


OPAKOWANIE

Zaokrąglona butelka mieszcząca w sobie 125 ml pianki, posiada wygodną pompkę.
Do aplikacji pianki można również nabyć rękawicę, która ułatwia rozprowadzenie kosmetyku na skórze.

samoopalacz

vita liberata sephora


KONSYSTENCJA

Brązowa, delikatna pianka.

sephora

SKŁAD

opalanie natryskowe

EFEKT


MOJA OPINIA

Na początku wspomnę, że zawsze tego typu produkty mają się u mnie troszkę trudniej z racji, iż moja skora jest raczej ciemniejszej karnacji.

Kilka słów o opakowaniu, które przypadło mi do gustu, jest wygodne, eleganckie oraz ma klimatyczny odcień co ładnie się prezentuje wśród innych produktów.

Co do samej konsystencji jest to lekka pianka w brązowym kolorze w połączeniu 
z rękawicą do aplikacji kosmetyku tworzy się duet idealny, nie ma szans by były jakiekolwiek zacieki ponieważ od razu widzimy gdzie nałożyliśmy samoopalacz 
a gdzie nie. Rozprowadzenie kosmetyku za pomocą rękawicy jest równomierne.

Jeśli chodzi o zapach, bo ten wątek przy tego typu produktach jest kontrowersyjny msze Was pocieszyć i stwierdzić, iż nie doznałem specyficznej woni podczas aplikacji i czekania na pojawienie się zadowalającego mnie efektu na skórze ciała.

Mimo, iż moje ciało jest dosyć mocno owłosione pianka nie osiadała na włosach.

Ostatecznie rezultat jest widoczny nawet na mojej oliwkowej karnacji. Muśnięta słońcem ... wróć samoopalaczem skóra wygląda bardzo zdrowo, efekt moim zdaniem jest naturalny i nie przesadzony. Odcień mojego ciała nie różni się od tego opalonego z wakacji. Jest to świetna propozycja na jesień i zimę oraz dla osób 
z alergiami lub dla tych, którzy po prostu nie mogą przebywać na słońcu.
Produkt mnie nie uczulił.
Efekt utrzymuje się do tygodnia ( na skórze, która nie jest bardzo sucha )

Co do przygotowania ciała przed samą czynnością samoopalającą to warto wypeelingować ciało i dobrze odtłuścić skórę. Pamiętajmy też by była ona sucha.