26 października

26 października

RevitaLash Primer & Mascara

Witajcie

Długie rzęsy zawsze robią wrażenie nawet gdy oczy są niepomalowane. Dają głębie spojrzeniu, odzwierciedlają charakter i kokietują. Na rynku istnieje wiele tuszy do rzęs, które rzekomo mają wyglądać jak sztuczne - takie " hipnotajzin " czy Revitalash podoła moim oczekiwaniom ? Zapraszam na dzisiejszy wpis.


RevitaLash® Volumizing Primer


Dostępność : > RevitaLash Primer <

OPAKOWANIE

Odkręcane, mieszczące 7,39ml produktu.EFEKT

Prawe oko


MOJA OPINIA

Primer czyli baza pod tusz jest w kolorze niebieskim przez co tęczówka oka wydaje się być bardziej nasycona.
Odcień niebieskiego jest dosyć intensywny i matowy przez co pigment jest intensywniejszy.

Sama szczotka dobrze łapie rzęsy jednak by efekt dał dobre rezultaty warto posłużyć się techniką " zygzaka " ( rzęsy złapane przez szczotkę wyciągamy ku górze potrząsając na boki )

Jak widzimy na załączonym zdjęciu rzęsy stały się dłuższe już przy pierwszej warstwie nałożonej bazy pod tusz.

Jedynym minusem, który dostrzegłem to fakt, że baza lubi zbierać się na końcu szczotki, jednak nadmiar wystarczy wytrzeć o otwarcie opakowania i problem znika.

Czarna Mascara RevitaLash Raven

Dostępna tu > Mascara RevitaLash <EFEKT


MOJA OPINIA

Opakowanie produktu takie samo jak w przypadku bazy opisanej wyżej.

Co może zdziwić, to fakt iż szczotki są takie same. Myślę, że przy tuszu do rzęs włókna powinny być ciaśniej ułożone oraz powinno być ich wiele więcej wtedy efekt byłby bardziej spektakularny. ( zdjęcie bez rozczesania czystą szczotką )

Przejdźmy do konsystencji, która jest kremowa jednak na rzęsach po chwili zastyga tworząc bardzo trwały i wodoodporny efekt * przetestowano na mamie i pannie młodej.

Rzęsy przedstawione na moich testach są bardzo cienkie i jest ich na prawdę niewiele w dodatku są jasne przez co wydaje się, że rzęs praktycznie nie ma. Uznałem, iż taki test to wielkie wyzwanie dla tych produktów.

Co możemy zauważyć to z pewnością spore wydłużenie i moim zdaniem maksymalne podkręcenie chciałoby się powiedzieć " wow " i taka u mnie pojawiła się reakcja.
Jak wspomniałem wyżej produkty były testowane na najbardziej wymagających kobietach mojej rodziny. Wesele to dzień pełne wzruszeń ale nie dla tych kosmetyków - spisały się rewelacyjnie.

Efekt, który przedstawiłem wytrzymał cały dzień oraz noc w nienaruszonym stanie. 
Nie wystąpiło podrażnienie/uczulenie