15 października

15 października

Naturalnie z pudełka

Witajcie

Na rynku kosmetycznym od pewnego czasu pojawiają się firmy oferujące pudełka, które posiadają nieznaną nam zawartość do momentu przyjścia kuriera i wręczenia nam paczki.
Tym razem mam do czynienia właśnie z takim pudełkiem, jednak jest ono nieco inne ponieważ jego zawartość odkrywa naturalne produkty.

Pudełka dostępne tutaj : > Naturalnie z pudełka


W moim pudełku znalazło się aż pięć pełnowymiarowych 
produktów, jednorazowa maseczka oraz próbka serum z kwasem hialuronowym.


Pielęgnacyjna pomadka do ust, która w moim odczuciu świetnie regeneruje usta


Orientana ajurwedysjka odżywka do włosów. Nie próbowałem tego kosmetyku jeszcze, przyznam szczerze, że intryguje mnie a marka więc cieszę się, że znalazła się w moim pudełku.


Laboratorium Cosmeceuticum hydrolat oczarowy, który posiada w swoim składzie również kwas cytrynowy. Jest to kosmetyk, który wiem, że kupię ponownie ponieważ pięknie pachnie, jego pompka idealnie rozpyla produkt na twarzy i co najważniejsze przynosi ulgę oraz redukuje podrażnienia.


CosmoSPA Afrykańska glinka brązowa, uniwersalny kosmetyk do maseczek, włosów, ciała a nawet zębów.


Kredka do oczu Felicea.natural, bardzo miękka i trwała.Prócz kosmetyków w pudełku znajdziemy kopertę, która zawiera informacje o produktach oraz bon o wartości 10zł
 na zakupy w sklepie Triny ( przy zakupach za minimum 60złZawartość pudełka bardzo mi się spodobała, wszystkie kosmetyki w nim znajdą swoje zastosowanie w mojej pielęgnacji i dzięki temu nic się nie zmarnuje.
Gorąco polecam fanpage > naturalne pudełka