25 września

25 września

Top 4 podkładów

Witajcie Kochani

Dobranie idealnego podkładu nie raz graniczy z cudem i musi upłynąć wiele czasu, aż znajdziemy taki, który spełni nasze oczekiwania w stu procentach. Przygotowałem dla Was zestawienie 4 moim zdaniem najlepszych podkładów.


Dr. Irena Eris PROVOKE MATT FLUID

Podkład w pięknej chromowanej butelce z pompką.
To podkład, które używam na co dzień.
Jego krycie można stopniować od średniego bo pełne. Nakładany zmoczoną gąbką wygląda bardzo naturalnie, kryje dosłownie wszystko od malutkich naczynek po większe niedoskonałości zostawiając skórę wręcz nieskazitelnie gładką bez skazy.
Konsystencja kremowa zastyga na twarzy do matu. Efekt matujący na mojej tłustej skórze wytrzymuje około 5 godzin, sama trwałość podkładu bez względu na pogodę czy pot jest ponad przeciętna - wytrzymuje cały dzień.

Formuła beztłuszczowa i na prawdę nie zapycha, również nie przesusza skóry mimo bardzo dobrego matu.

Dostępność w Douglas, Rossmann, Hebe, Sklepie internetowym, Super Pharm, Sephora.


Clinique Beyond Perfecting

Podkład o mocnym kryciu, satynowym wykończeniu.
Długotrwały, jednak nie odporny na pot, ścieranie czy pogodę. W ciepłych dniach potrafi powchodzić w pory, rolować się w załamaniach. Trzeba rozważnie wybrać kolor ponieważ większość odcieni jest w różu.
Posiada aplikator w kształcie większego błyszczyka - zaostrzony koniec miał służyć do nakładania punktowego jednak nie wyobrażam sobie nakładać na wyprysk takim aplikatorem podkładu - bałbym się, że uszkodzi skórę. Mimo paru minusów lubię go, za dobre krycia i długotrwałość.

Jeśli ktoś mnie widzi, to widzi też podkład Provoke.


Nie powoduje tworzenia się zaskórników/wyprysków.
Dostępność : Douglas, Sklep internetowy, Clinique, Sephora.LIRENE GLAM&MATT

Gdy moja skóra potrzebuje dawki nawilżenia do akcji wkracza niezawodny podkład Lirene Glam&Matt. Jego wykończenie jest satynowe, skóra wygląda bardzo świeżo. Trwałość może nie jest bardzo długa na mojej tłustej skórze ale ta świeżość jest na tyle perfekcyjna, że kładę go na buzi z przyjemnością.
Odcienie są w żółciach więc to podkład, który idealnie sprawdzi się przy cerze dojrzałej, normalnej, suchej, palacza.
Krycie określam na średnie, chociaż dla niektórych jest ono mocne.
W moim przypadku nie jest odporny na ścieranie jednak puder transparentny ratuje sytuacje.
Idealny na wiosnę, lato i jesień. Nie powoduje zaskórników/wyprysków.


LIRENE CITY MATT

Podkład o lekkim kryciu, które można stopniować do średniego, jego wykończenie jest satynowe a konsystencja lekka kremowa.
Polecam go szczególnie dla zwolenników wyrównania kolorytu i bardzo naturalnego efektu.
Myślę, że idealnie sprawdzi się dla cery normalnej, dojrzałej, mieszanej. Nie zapycha, lecz nie jest długotrwały ( na mojej tłustej skórze wytrzymuje około 4 godziny ) Kolory są ciemne ponieważ taką mam karnację. Wszystkie podkłady zaprezentowane w poście posiadają odcienie nawet dla bladolicych.