17 września

17 września

KLAPP MEN All Day Long

Witajcie Serdecznie

Kosmetyki skierowane dla mężczyzn bywają u mnie rzadko, jednak skusiłem się na krem właśnie dla mężczyzn. Czy dobrze zrobiłem ? Zapraszam na dzisiejszy wpis.

Fanpage Klapp Polska : > KLAPP <

OPAKOWANIE

Strasznie trudnego materiału by zrobić dobre zdjęcia ( błyszczący kartonik ). Mieści w sobie 50ml produktu.KONSYSTENCJA

Lekka, biała, szybko się wchłania.SKŁAD


MOJA OPINIA

Rzadko opisuję kremy dla mężczyzn, staram się nie rozgraniczać kosmetyków dla mężczyzn lub dla kobiet, nie widzę nic złego by kobiety używały męskich a mężczyźni damskich.

Zacznijmy od zapachu, który jest lekki, męski trochę ziołowy. Szybko się utlenia a to plus dla alergików.

Konsystencja jest przyjemna trochę " śliska " bardzo szybko się wchłania to kolejny plus, zazwyczaj mężczyźni nie znoszą jakiejkolwiek warstwy na twarzy, spokojnie " nie klei się ".

To idealny krem dla skóry mieszanej, suchej, odwodnionej z rozszerzonymi porami - produkt wygładza od pierwszego zastosowania, pory lekko się zwężyły.
Jak wiecie nawet cera tłusta potrzebuje dawki nawilżenia, krem na prawdę dobrze to robi, skóra jest miękka i przyjemna w dotyku, suche skórki ( po złuszczaniu ) odeszły w niepamięć.

Podsumowując, krem bardzo dobrze nawilża, wchłania się dosyć szybko i wygładza, nie podrażnił mnie jednak też nie zauważyłem by wypryskó było mniej ( uczulam, że to nie jest produkt antybakteryjny ! )