18 lipca

18 lipca

Ręcznie robione Miękkie mydło Czarna porzeczka

Witam Was Serdecznie

Ręcznie robione kosmetyki to temat bardzo na topie, dlatego i ja zdecydowałem się na przetestowanie jak dotąd dla mnie nowego kosmetyku. O ile większość z nas miała ręcznie robione mydła w kostce tak ja nie miałem ręcznie robionego mydła w postaci " galarety ". Zapraszam na dzisiejszy post.

Można je zakupić tu : > Mydło
Cena : 24,90

OPAKOWANIE

Plastikowe, mieszczące w sobie aż 500g produktu.


Konsystencja

Miękka, zbita, jakby " galaertka "


SKŁAD


MOJA OPINIA

Samo opakowanie zachęca do użytku produktu, bardzo ładnie wygląda na wannie. Pokuszę się o użycia słowa " wiejsko ".
Jest łatwe i bardzo pojemne.

Konsystencja z racji, iż przypomina galaretkę jest wydajna. Co mnie zdziwiło - bardzo dobrze się pieni i nie ucieka między palcami.
Zapach to kolejny plus kosmetyku, to na prawdę się chce zjeść. Nie ma żadnej chemicznej nuty, czuć czystą świeżą porzeczkę.
Sam zapach dodaje energii i pobudza, jednak na ciele nie zostaje długo ( więc nie miesza się z zapachem np. balsamu do ciała )

Samo działanie jest przyjemne.
Co ważne, nie wysusza skóry wręcz umyta tym mydłem jest miękka i gładka - to ważna informacja dla osób cierpiących na liszaje, borykających się z wysuszeniem skóry.
Czasem mamy wrażenie, iż tego typu wyroby nie działają intensywnie, nic mylnego bo mydło faktycznie oczyszcza skórę bardzo dobrze nie wysuszając jej.
Ktoś może napisać " mydło to mydło " - tak zgadzam się. Mimo wszystko, warto skusić się na coś innego niż tradycyjne kostkowe ( które często wysusza powodując podrażnienia ) na rzecz przyjemnej aplikacji, zapachu i nawilżenia.