31 lipca

31 lipca

JUST olejek do kąpieli z rokitnika zwyczajnego

Witam Was Gorąco

Wiele z nas cierpi na przesuszenie skóry, wiele z nas narzeka na wysuszające żele pod prysznic/do kąpieli. Jednak firmy wychodzą na przeciw przykrym skutkom ubocznym gorącej wody, produkując umilacze, które chronią naszą skórę przed agresywnymi składnikami. Czy kosmetyk, którego dzisiaj opiszę zdołał i mnie uchronić ? Zapraszam na post.

Cena : 149,-

OPAKOWANIE

Szklane, zacienione ( składniki mają się dobrze ) mieści w sobie aż 125ml olejku.
KONSYSTENCJA

OlejekINFORMACJE/SKŁAD
MOJA OPINIA

Olejki cenię przede wszystkim za dobre składy, do tego typu pielęgnacji przekonałem się dzięki olejowaniu twarzy ( mycie twarzy olejem OCM ) to na prawdę się sprawdza.

Ten produkt zalicza się do tych uniwersalnych, można zastosować na punktowo wybrane miejsca na ciele, twarzy, można również wlać olejek do kąpieli. Włosy również się nie pogniewają, jeśli damy im dawkę tego produktu.

Ja olejek stosuję przede wszystkim do kąpieli, mam wrażenie, że otula ciało chroniąc je przed żelami do mycia, które czasem potrafią przesuszyć ( najczęściej na barkach )
Nie wycieram ciała ręcznikiem, pozwalam wyschnąć sobie bez wspomagaczy przez co olejek ma czas by się wchłonąć. Efekt rewelacyjny, natłuszczona/nawilżona skóra, miękka w dotyku.

Gdy mam trochę więcej czasu nakładam kosmetyk na włosy, wtedy uzyskuję efekt jak z reklamy, sypkie, gładkie i błyszczący. Zmywa się szybko.


Olejek nie posiada zapachu - wyczuwam bardzo lekką nutę typową dla olejów ( naturalna ) 

Stosujecie oleje ?? Co myślicie na temat olejków eterycznych ??