13 czerwca

13 czerwca

TonyMoly Delight Cotton Pact

Witam Gorąco

Nastały upalne dni, zaczęła się więc gonitwa za produktami, które będą lekkie, nie zapychające ale długotrwałe. W poszukiwaniu pudru/podkładu dla siebie trafiłem na Puder TonyMoly Delight Cotton Pact.OPAKOWANIE

Okrągłe, na zatrzask. W środku znajdziemy puder oraz gąbkę, która znajduje się w osobnej " szufladzie ".


TONYMOLY DELIGHT COTTON PACT 02

Można zakupić tu : > TonyMoly
Cena : 39zł

Puder w tonach żółtych ( domieszka beżu sprawia, że kosmetyk ma naturalny kolor) 


Konsystencję oceniłbym na jedwabistą ale nie kruchą.
Dołączona gąbka jest sprężysta, pomimo częstego prania nie mechaci się i nie psuje. Dzięki osobnej " szufladzie " zyskujemy wygodę, a użyta gąbka nie leży bezczynnie na pudrze.


Produkt bardzo wydajny. Przy systematycznym używaniu starcza na około 2 miesiące.

Krycie jest średnie, ja nakładam gąbką dołączoną do kosmetyku na krem nawilżający i służy mi on jako podkład, nie jestem fanem na mojej twarzy bardzo mocnego krycia i w zupełności mi wystarcza. Trwałość to około 9 godzin, po 4 godzinach twarz zaczyna się świecić - jest to ładny zdrowy blask.
Efekt wygładzenia skóry jest widoczny cały czas od nałożenia pudru, nie podkreśla suchych skórek, a co najważniejsze absolutnie nie zapycha.

Jest to moje drugie opakowanie, co świadczy, iż produkt jest godny zuafania a z mojej strony polecenia.


TonyMoly Delight Cotton Pact 01

Można zakupić tu : > TonyMoly 01 <
Cena : 39zł

Puder transparentny. Jak w przypadku pudrów TonyMoly zawiera dwie szuflady - jedna z pudrem druga z gąbką dobrej jakości.
Ten produkt jest ze mną zawsze, ostatnio często jeżdżę pociągami, tramwajami i autobusami, upalne dni dają w kość więc o ile lubię blask po paru godzinach noszenia pudru/podkładu wyżej opisanego to klienci jednak nie podzielają mojego entuzjazmu. Przed spotkaniem używam właśnie tego pudru i problem znika.

Wykończenie jakie daje produkt jest transparentne, nie uzyskamy płaskiego matu a świeżą lekką satynę, która wygląda zdrowo. Jest jednak mały minus - przy nałożeniu za dużo możemy się wybielić, ale cienka warstwa w zupełności wystarcza na poprawki w ciągu dnia/wieczoru.Konsystencja lekka, jedwabista, nie wysuszająca, nie zapychająca bardzo komfortowa w noszeniu.

Jeśli mnie spotykacie gdzieś na mieście, to od około 3 miesięcy noszę ten duet na twarzy.

Efekt na twarzy ( kliknij i przybliż ) po 2 godzinach noszenia.
Foto : Łukasz Korus