18 czerwca

18 czerwca

Resibo Krem Pod Oczy

Witam Serdecznie

Świeże spojrzenie na świat, bez oznak zmęczenia ? Reklamy atakują nas różnymi materiałami by zachęcić do zakupu, patrzymy na skład i czar pryska. Idę ku naturalności, idę w bardziej odżywcze składy, czy na dobre mi to wychodzi ? Zapraszam na dzisiejszy post.

Można kupić tu : > Resibo <
Cena : 89zł

OPAKOWANIE

Zawiera 15ml produktu, posiada pompkę. Bardzo estetycznie zapakowany kosmetyk.

resibo krem pod oczy

krem pod oczy


INFORMACJE/SKŁAD

eye creme

KONSYSTENCJA

Lekka, odżywcza.


MOJA OPINIA

Do olejku o którym pisałem tu : > olejek < dostałem małą próbkę kremu pod oczy, która wystarczyła mi na około miesiąc czasu, produkt, jest niesamowicie wydajny, i jestem pewien, że 15ml starczy mi na bardzo długi czas.

Konsystencja jest przyjemna, lekka jednak w okolicach oczu zostaje film zabezpieczający, dlatego ja kremu używam na noc.
Zapach jest lekko kwiatowy, kojący.

Działanie to wielka zaleta produktu, krem użyty na noc, a rankiem efekt murowany, skóra jest na prawdę jędrna i pełna wigoru, nawet jeśli mam za sobą ciężki dzień pracy i ... ciężką noc ;)
Bardzo lubię to uczucie, gdy oczy nie wołają o pomoc, szybko i silnieregeneruje opuchliznę i cienie pod oczami.
Po ponad półtorej miesiąca regularnego używania znacznie poprawiła się kondycja skóry w okolicach oczu o czym już wyżej pisałem, i myślę, że mimo mojego młodego wieku ( 21 lat ) jeszcze większe rezultaty można osiągnąc w wieku dojrzałym.

nawilżający krem pod oczy