23 czerwca

23 czerwca

PASSION for HIM

Witam Was Ciepło

Idealny zapach, tak trudno go znaleźć. Na wieczór wybieramy woń dosyć klasyczną by uwodzić, by się podobać ... czy trafiłem na zapach, który jest zmysłowy ? Zapraszam na moją recenzję.

Można zakupić tu : > Passion for him <
Cena : 115,99

OPAKOWANIE

Szklane, 100ml
INFORMACJE


MOJA OPINIA

Feromon zapachowy, cóż to jest ? Feromon nie posiada zapachu, nie widać go a działa. Zadaniem feromonów jest oddziaływanie na ludzką percepcję, mają przyciągać, zachęcać, rozbudzać i ciekawić. Przyznam, że nigdy nie miałem odczynienia z takim produktem i szczerze byłem ciekaw czy na prawdę działa.

Sam zapach kosmetyku jest bardzo słodki i klasyczny, kojarzy mi się z mężczyzną, który wie czego chce, jest bardzo męski i przystojny... taki hmm " dżentelmen ", z dużym ... samochodem ;)
Sam ten zapach wzbudza u mnie zaufanie, poczucie bezpieczeństwa.

W upalne dni nie przytłacza swoją wonią, więc nie musimy się bać, że podusimy ludzi.
Trwałość to około 5 godzin wyczuwalnego zapachu, potem słabnie jednak nadal go czujemy ( mowa o samej skórze ) 
Na ubraniach utrzymuje się bardzo długo ( parę dni )

Jak co niektórzy zauważyli, troszkę ograniczyłem czestotliwośc dodawania postów z przyczyn zawodowo rozwojowych i miałem parę spotkań na których użyłem tego produktu, i szczerze Wam napiszę, iż jeden z ' klientów ' zapytał co tak pachnie ponieważ to bardzo interesujący zapach i nie ukrywał zainteresowania ( co mnie ucieszyło podwójnie ! ) 

Myślę, ze produkt godny polecenia, ponieważ działa, na prawdę działa. Ludzie zwracają uwagę, i wierzcie lub nie, traktują o wiele poważniej ku mojemu zdziwieniu.
Panowie, jesli chcecie zachęcać... polecam :)

Dla osób zainteresowanych feromonami Passion (zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej) firma przygotowała specjalny kupon rabatowy na ten produkt o wartości 10%. Składając zamówienie wystarczy wpisać kod: passion.