03 czerwca

03 czerwca

Holika Holika Naked Face Cover-up

Witam Serdecznie

Wszyscy dążymy do perfekcyjnej, gładkiej skóry. W poszukiwaniu korektora trafiłem na produkt Holika Holika, jak wiemy koreanki/azjatki słyną z promiennych, pełnych blasku, gładkich cer dlatego skusiłem się na kosmetyk Naked Face Cover-up. Czy udało mi się znaleźć korektor idealny ? Zapraszam na recenzję.

Korektor na stronie : > Holika Holika <
Cena : 66,45


OPAKOWANIE

Mieści w sobie aż 40ml. Miękka wygodna tubka z podłużnym zakończeniem.
KONSYSTENCJA

Kremowa, w odczucia lekka.


INFORMACJE 


MOJA OPINIA

Lubię azjatyckie kosmetyki, jak już wcześniej wspomniałem kojarzą mi się z cera idealną, promienną, świeżą. Wystarczy spojrzeć na kobiety tego pochodzenia, ich codzienny rytuał jest bardzo złożony, celebrują swoje twarze i ciała, przez co żyją z sobą w zgodzie a los im się odwdzięcza.

Produkt występuje w dwóch odcieniach, ja posiadam w odcieniu ciemniejszym ponieważ mam taką karnację, iż jasne kosmetyki wyglądają po prostu na mnie źle.

Zawsze jak robię zamówienie na www.myasia.pl znajduję coś dodatkowego, próbki lub maseczki jest to na prawdę miłe bo to jest dbałość o klienta !

Korektor posiada SPF 30 ! A więc jest to sporo ochrona. W produktach tego pochodzenia zazwyczaj są filtry i niby nic dziwnego, jednak spójrzmy na Europejską pielęgnację .... bez komentarza :)

Jak widać, krycie jest ogromne, mimo swojej lekkiej kremowej i przyjemnej konsystencji, pokryje ( przy dwóch warstwach ) nawet tatuaż. Z zmyciem również nie powinniśmy mieć problemu - ten kto oczyszcza twarz olejem bez problemu zmyje kosmetyk.

Holika Holika Naked Face Cover-up wtapia się w skórę niemal od razu. Co mi się spodobało, że mimo ogromnego krycia produkt nadaje się pod oczy nawet dla cer dojrzałych. Nie wbija się w linie, zagębienia twarzy mam wrażenie, że je po prostu wygładza i są mniej widoczne ( przy cienkiej warstwie )

Korektor zastyga na twarzy, przez co nie przenosi się gdy np. rozmawiamy przez telefon. Nie powoduje wysypu, nie zapycha.

Jeśli chodzi o mniej ważne sprawy to opakowanie jest moim zdaniem bardzo eleganckie i aż prosi się do codziennego używania produktu, konsystencja nie wylewa się z tubki i nie brudzi.