06 czerwca

06 czerwca

Essence Eye Sorbet

Witam Moi Najlepsi

Zdaję sobie sprawę z tego, iż okres karnawału dobiegł już jakiś czas temu końca, jednak wiecie, że zajmuję się makijażem dlatego kosmetyków w kufrach nigdy dosyć, będąc na zakupach w drogerii Natura natrafiłem  na dwie szafy Essence zobaczyłem pewne opakowania, zmacałem testery i przypomniałem sobie firmę Revolution w której znajdziemy słynne " folie " czy ja znalazłem odpowiednik o wiele tańszy ? Zapraszam na recenzję.

Przedstawiam Wam Essence Eye Sorbet.

OPAKOWANIE

Szkladne, solidne. Odkręcane.


06 ILLUMINATING COCONUT

Kolor typowo srebrny nada się by zaakcentować wewnętrzny kącik i skupić na nim uwagę.
Idealny do sesji zdjęciowych, makijaży okolicznościowych typowo imprezowych np. sylwester czy bale przebierańców.
02 illuminating raspberry

Mieszanka kolorów różu fioletu i srebra, genialna kompozycja dla makijaży stonowanych, dziennych ale też ślunych i okazjonalnych. Bardzo dobrze komponuje się z kolorami neutralnymi ciepłymi jak i zimnymi.
SWATCH


MOJA OPINIA

Cienie o konsystencji mokrego musu, bardzo kremowe nakładane pędzlem włosia naturalnego nie są łatwymi produktami kolorowymi, jeśli jednak użyjemy pędzla z włosia syntetycznego ułatwimy sobie pracę z tymi cieniami, bowiem do tego rodzaj pędzla bardzo dobrze się klei.

Można aplikować palcami jak i pędzlem z włosia syntetycznego, minusem jest fakt, iż trzeba szybko rozcierać ponieważ w bardzo krótkim czasie zastyga, znów plusem takiego " zjawiska " jest to, że cień ma bardzo dobrą trwałość nawet na bardzo tłustych powiekach.
Jeśli jesteśmy przy temacie trwałości, trzeba wspomnieć, iż cień ma formę '' grubego '' brokatu, niestety przy mocnym potarciu oka - schodzi nie zostawiając nawet jednej drobinki a przypudrowany draci efekt.

Genialny błysk, glow - własnie taki jak popularne folie wspomniane na wstępie recenzji. Zakochałem się w tym efekcie jest nieziemsko efektowny i robi wrażenie.

Trzeba uważać, by cień nie był cały czas otwarty ponieważ może zaschnąć, jednak wtedy wystarczy kropelka duraline i wszystko wraca do normy.

Cienie dostępne w naturze za cenę 9,90,- genialna cena i świetna jakość.

Makijaż,foto : Ja
Modelka : Maja Kwiatkowska

Film z makijażem : > Klik <