09 maja

09 maja

Schwarzkopf Osis+

Witam Moi Drodzy

Znacie to uczucie irytacji, gdy włosy odstają na wszystkie strony ? Lub po prostu nie chcą się ułożyć ? Jeśli tak i nadal nie znaleźliście dobrego produktu, który pozwoli Wam temu zapobiec to zapraszam na recenzję Schwarzkopf Osis+ Matująca Guma.

Cena promocyjna 25,55


OPAKOWANIE

Mieści w sobie 100ml produktu.KONSYSTENCJA

Bardziej przypomina pastę niż gumę.SKŁADMOJA OPINIA

Na wstępie muszę napisać, że produkt jest skierowany dla mężczyzn i kobiet. Zapach nie jest rażący a lekko kosmetyczny, całkiem przyjemny.

Konsystencja kosmetyku to bardziej pasta matująca niż guma co mnie ucieszyło - zazwyczaj pasty matujące nie kleją włosów, nie dają połysku a'la tłuste włosy, i na prawdę mocno utrwalają, stylizują i w tym przypadku to się świetnie sprawdza.

Pasta w akcji : 

Na plus muszę przyznać fakt, iż nie skleja włosów a mała porcja roztarta w dłoniach potrafi unieść włosy tak jak nam się podoba, po wyczesaniu włosy są rozdzielone i nadal można je dowolnie układać - gwarantuję, że nie trzeba się siłować by nadać kształt fryzurze jaki chcemy ( a ja włosy mam bardzo sztywne i kapryśne )

Nie przetłuszcza włosów, czasem gdy zaśpię i nie mam czasu umyć włosów rozczesuje je i już bez użycia tego produktu przeczesuje ręką spryskuję lakierem i znów wyglądają świetnie. Produkt nie przesusza włosów oraz skalpu.

Uważam, że jest to produkt godny polecenia, tani, łatwy w użyciu nie podrażniający. Minusów nie zauważyłem.