19 maja

19 maja

Resibo - Olejek Do Demakijażu + Efekty Przed i Po

Witam Kochani

Po wielu konsultacjach z kosmetyczkami, dermatologami postanowiłem przejść na oczyszczanie twarzy łagodnymi środkami myjącymi, powiem więcej byłem pewien, że wcześniejsza moja pielęgnacja była prawidłowa..... jak bardzo się myliłem. Dlaczego ? Zapraszam na dzisiejszą recenzję.

Olejek Resibo dostępny tu : > Olejek Resibo <

OPAKOWANIE

Kartonowe pudełko, w środku olejek w plastikowym opakowaniu z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu.
Znajdziemy również ścierkę z mikrowłókna.

Resibo - olejek do demakijażu + Efekty Przed i Po

Resibo olejek do demakijażu

KONSYSTENCJA

Leista, bardzo wydajna.

Resibo

SKŁAD/INFORMACJE

naturalny olejek

MOJA OPINIA

Olejek jest dedykowany demakijażowi, fakt tutaj sprawdza się świetnie. Lekki makijaż zmyje w minutę jednak z poważniejszym ( np. podkładem " map " ) trzeba dwa razy powtórzyć czynność demakijażu.

Zapytałem firmę, czy mogę myć twarz tym olejkiem dostałem bardzo szybko odpowiedź, że tak. Postanowiłem spróbować odzwyczaić się od tradycyjnych zeli myjących czy pianek na rzecz olejku, w końcu znajdziemy tam np. olej manuka, olej lniany, witaminę E i wiele innych.
Moje pierwsze mycie było hmmm nieco dziwne wypompowałem 4 dawki i uwierzcie mi za dużo, wystarczą maksymalnie dwie by spokojnie umyć całą twarz. Nastepnym krokiem jest masaż twarzy, wypłukanie ścierki ( która jest niesamowicie miękka ) pod cieplą woda i przyłożenie do twarzy do momentu gdy zauważymy matową twarz. Niektórzy z Was zapytają " olej i matowa twarz ? " - odpowiem od razu TAK, ja mam cerę bardzo tłustą trądzikową, która potrzebowała tego produktu.

Co ważne, przy myciu twarzy zwykłymi żelami ( nie ważne, czy z półki dermo czy drogeryjnej ) co dziennie męczyłem się rozdrapywaniem aktywnego ropnego trądziku, przy tej ścierce nie ma możliwości rozdrapania sobie skazy ( przynajmniej mi się to nie zdarzyło )

Po około miesiącu stosowania olejku skóra jest niesamowicie przyjemna w dotyku, mam wrażenie, że skóra jest ukojona a wyprysków jest mniej, przebarwienia są ale nie rzucają się tak bardzo w oczy jak jeszcze miesiąc temu. Skóra twarzy mniej się przetłuszcza bo dzięki olejkom zawartym w tym kosmetyku dostarczam dawkę nawilżenia a skóra jest dobrze oczyszczona.


Z całego serca polecam ten olejek wszystkim, którzy borykają się z trądzikiem, utratą nawilżenia, odwodnieniem i innymi schorzeniami. Uważam, że z powodzeniem może używać tego kosmetyku każdy kto tylko chce, absolutnie nie alergizuje. Póki co, nie mam zamiaru wracać do katujących żeli i pianek wypchanych parabenami, konserwantami i innymi drażniącymi skórę składnikami.

By jednak nie być goło słownym dodaje zdjęcia bez obróbki po miesiącu stosowania olejku.
Informuję, że kradzież zdjęc na która NIE zezwalam będzie zgłoszona na policję.Dziękuję również Wam za wsparcie w walce z tą dolegliwością !