17 maja

17 maja

Organique Enzimatic Peeling & Herbal

Witam Kochani

Wiosna nastała a więc jak zwierzęta gubią swą sierść tak my szukamy kosmetyków delikatnych ale dobrze złuszczających i oczyszczających. Tym razem u mnie padło na Enzymatyczny Peeling Organique, czy się sprawdził ? Sami przeczytajcie.OPAKOWANIE

Mieści 100ml. Plastikowe, moim zdaniem mało higieniczne, trzeba na każdym kroku uważać by nie naleciała woda do produktu co nie jest łatwe.KONSYSTENCJA

Przyjemna kremowa lekko gęsta. SKŁADMOJA OPINIA

Peeling zakupiłem na allegro za 49zł do tego dostałem sporo próbek tej samej firmy, jednak większość kosmetyków organicznych są na składniku " shea " więc dla mojej cery tłustej z trądzikiem różowatych po prostu się nie sprawdzą.

Opakowanie tego kosmetyku jak wspomniałem bardzo nie praktyczne, ja mam nadzieję, że firmy kosmetyczne nie wpadną na pomysł robienia peelingu enzymatycznego w tej firmie to na prawdę jest uciążliwe, mimo, że całkiem ładnie się prezentuje.


Zapach jest dosyć kwaskowaty bliżej nie określony - kosmetyczny da się przyzwyczaić, szczególnie, że peelingu enzymatycznego nie trzymamy długo.

Samo działanie jest zadowalające, jednak efekt widzimy dopiero rano skóra jest na prawdę ładnie rozjaśniona ( widać to gołym okiem ) pory lekko zwężone a wypryski przy regularnym stosowaniu ( u mnie to 2 razy w tygodniu ) zmniejszone, mniej zaczerwienione. Traktuję to jako oczyszczenie skóry pozbycie się suchych skórek i dla własnego lepszego samopoczucia tutaj produkt sprawdza się świetnie.
Zmycie peelingu jest proste i szybkie, co cieszy bo czasem jesteśmy zmęczeni i chcemy to zrobić sprawnie.


Odczucia przy zabiegu są różne, gdy nasza skóra ma gorszy dzień potrafi zapiec ale lekko i krótkotrwale, jednak z reguły nie odczuwam żadnego mrowienia lub skutków ubocznych.

Na plus muszę przyznać wydajność, tego typu kosmetyki nakładamy cienką warstwę i na pewno starczy na minimum 2-3 miesiące regularnego stosowania.