14 maja

14 maja

HOLIKA HOLIKA ONE SOLUTION CLEAR AMPOULE

Witam Kochani

Jak wiecie borykam się z problemem trądziku, jednak jest podejrzenie trądziku różowatego w fazie drugiej czyli ropny z utrwalonym rumieniem. Dlaczego więc sięgnąłem po azjatycką pielęgnację ? Zapraszam na wpis.

Serum Holika Holika One Solution Clear Ampoule 
Zakupić można tu > Holika Holika<
Cena : 62.06,-

OPAKOWANIE

Szklane, z wygodną pipetą, bardzo estetyczne, 30 ml.KONSYSTENCJA

Lekka, szybko się wchłania


SKŁAD


MOJA OPINIA

Więc dlaczego azjatyckie kosmetyki ? Azjatycka pielęgnacja jest bardzo złożona, ilość produktów nakładanych przez tę populację w Polsce byłaby trudna do przyjęcia, jednak nie każdy wie, iż kosmetyki azjatyckie są zazwyczaj lekkich konsystencji, szybko się wchłaniają i równie szybko skóra przyzwyczaja się na odbiór innych kosmetyków i składników aktywnych w nich zawartych. Serum to bogaty kosmetyk jednak bardzo lekki i zapewniam, że wchłania się do zupełnego matu.

Głównymi składnikami tego kosmetyku jest Drzewo Herbaciane oraz Zielona Herbata przez a jak wiadomo działają one regulująco na prace gruczołów łojowych, dezynfekują, działają bakteriobójczo. Są łagodne ponieważ stężenia w azjatyckich kosmetykach są tak dobrane by skóra nie miała tzw. " awitaminozy ".

Przejdźmy w końcu do recenzji Serum Holika Holika. O wchłanialności już wyżej napisałem.

Zapach to powiew świeżości, nie jest on cytrusowy jednak lekko kwiatowy bardzo świeży i rześki. Znika po kilku minutach to dobry znak dla alergików.

Konsystencja rzadka jak to serum, przy jej nakładaniu można a nawet polecam zrobić masaż skóry. Azjatki uważają, że masaż może na prawdę wiele dobrego zdziałać a wcale nie trzeba poświęcać sporo czasu.

Działanie określam jako dobre, ponieważ jeśli ktoś ma problem z zaczerwienieniami jak i trądzikowymi po naczyniowymi ten wie, że jest to dla własnej psychiki dyskomfort. To serum bardzo ładnie rozjaśnia, rozświetla oraz przy dłuższym stosowaniu można zauważyć lekkie zredukowanie " czerwonej twarzy ". Mniejsze wypryski likwidują się w dwa dni a te które chcą wyjść nie wyjdą mam wrażenie, że ten kosmetyk im nie pozwala i niszczy je. Pory to moja zmora, muszę przyznać, zostały one zwężone na czole, nosie i okolicach bródki, te obok nosa są na tyle spore, że jeszcze nad nimi pracuję.
Zazwyczaj takie kosmetyki kupuję na www.myasia.pl zawsze dostaję sporo próbek przez co czasami przepadam za bb kremami ale tymi prawdziwymi :)