01 maja

01 maja

Glazel Long Lash Mascara

Witam Serdecznie

Każda kobieta szukając idealnego tuszu marzy o wydłużeniu, pogrubieniu, idealnej czerni, rzęsach bez grudek tuszu bez wad. Zapraszam na recenzję tuszu do rzęs Glazel.

OPAKOWANIE

Typowe dla tuszu do rzęs, pokryte materiałem, które dobrze trzyma się w dłoni.SZCZOTKA

Gruba tradycyjna z eleganckim grawerem na '' rączce ''.EFEKT

Proszę nie zwracać uwagi na brwi - idą do korekty :)
Pod okiem podkład Glazel Anti Age


MOJA OPINIA

Tusz bez wątpienia bardzo ładnie prezentuje się w dłoni jest estetyczne panuje minimalizm.

Szczotka jest gruba - to mój ulubiony rodzaj aplikatora obok stożkowego. Włoski idealnie łapią rzęsy i nie puszczają ich bez pokrycia warstwą tuszu.

Kolor jest prawdziwie czarny jednak osiągamy go w 100% w drugiej warstwie.

Przy pierwszej warstwie nie osiągamy efektu jaki by nas zadowalał, chyba, że rozczeszemy osobnym grzebykiem ( na zdjęciu tego nie zrobiłem ) wtedy bowiem efekt jest naturalny określam go " szkolnym ". Druga warstwa daje nam rezultat lekko uniesionych i dobrze podkręconych rzęs, zauważamy również wydłużenie i optyczne pogrubienie dzięki pigmentacji czerni, która jest świetna.
Przy pracy tuszem nie musimy się martwić o osypaniu się tuszu czy zrobienie sobie grudek.

Dzięki konsystencji czarnej '' mazi '' ( kremowa ) możemy stylizować rzęsy - zaczesując je w górę do boku uzyskujemy np. efekt " kociego oka " - tusz świetnie sobie radzi i zachowuje się jak lakier, który utrzymuje włos przez cały dzień.

Nie powoduje uczulenia, szczotka nabiera dobrą ilość tuszu dzięki czemu nie skleja rzęs a efekt możemy stopniować w zależności ile dodamy warstw i jaki wygląd chcemy osiągnąć.

Na stronie producenta Glazel > klik <
Cena ok 30zł