28 maja

28 maja

Eisenberg Paris

Witam Was Serdecznie

Wiem, ze większość moich czytelników to kobiety, jednak i mężczyźni często do mnie zaglądają. Osoby z wrażliwą skórą, łatwą o podrażnienia wiedzą, iż ogolenie zarostu bez zacięcia jest niemożliwe, dlatego szukamy nowych produktów, które umożliwiałyby tą czynność bez bólu i krwi. Zapraszam na recenzję produktów do golenia.Żel Dwa w Jednym

Na stronie Sephora : > Żel <

OPAKOWANIE

Tuba 150ml ( ja mam 50 ) wypełniona do końca.


KONSYSTENCJA

Żel, mało pieniący się. ( przexroczysty )


SKŁAD/INFORMACJEMOJA OPINIA

Na szkoleniu tej firmy, poczułem się na prawdę bardzo dobrze. Szkoleniowiec ( Dominika Pozdrawiam Cię ! ) od mojego  pierwszego spojrzenia zdobyła zaufanie oraz ogromną sympatię. Taka spontaniczna, szalona, zmysłowa i prawdziwa osoba to skarb - o produktach mówiła szczerze, z pasją ale krótko i zwięźle, nie obiecywała również cudów, sama powiedziała ,że jak spróbuję kosmetyków to zobaczę a więc musiałem się sam przekonać.

Żel dwa w jednym, muszę wspomnieć, iż używam go tylko do golenia, pianka wytwarzana przy potarciu o skórę jest bardzo subtelna i delikatna.

Zapach bardzo rześki odświeżający, wyczuwam nutę cytrusów .
Konsystencja typowego żelu, bardzo gęsta przez co niesamowicie wydajna.

Samo golenie to na prawdę przyjemność, o ile zazwyczaj się podcinałem, to teraz z tym problemu nie mam na prawdę nie zacinam się ! Dzięki konsystencji żel nadaje spory poślizg i żyletka nie ma możliwości podrażnić skóry, to zdecydowanie komfort w tej czynności.

ŁAGODZACY ŻEL PO GOLENIU

Na stronie Sephora : > Żel Eisenberg <

OPAKOWANIE

Jak w przypadku żelu wyżej. Tubka 75ml ( ja mam 2x 15ml )KONSYSTENCJA

Gęsty żel.


SKŁAD/INFORMACJE


MOJA OPINIA

Jestem pod wrażeniem wydajności tych produktów, są gęste i niewielka ilość produktu wystarczy by pokryć ( w przypadku mnie ) całą szyję.

W kosmetyku zawarto wiele extraktów, które da się odczuć po nałożeniu kosmetyku na obszar ogolony. Skóra jest nawilżona i ukojona.

Dla mężczyzn ważne jest to, by działać szybko - i tu wspomnę o wchłonieniu się bo jest to błyskawic zna czynność minuta i już jesteśmy gotowi.

Zapach bardzo zbliżony jak do żelu " dwa w jednym " świeży, cytrusowy. Przyjemny.

Z ciekawości żel nałożyłem na obszar rąk gdzie zrobił mi się " placek " czerwony i wysuszony - efekt mnie zaskoczył po dwóch dniach zbledł a wysuszenie zniwelowało się. A więc to nie tylko produkt po goleniu !

Cieszę się, że miałem okazję przetestować produkty ( chociaż wcale nie musiałem ) i upewnić się, że warto wydać troszkę więcej by nie mieć problemu w tym przypadku z goleniem.