29 kwietnia

29 kwietnia

Wellness&Beauty Peeling Solny

Witam Was Serdecznie

Na rynku jest wiele peelingów - solne, cukrowe i można by tak było wymieniać jeszcze długo. Ja szukałem peelingu, który będzie dobrze złuszczał naskórek, będzie miał dosyć grube drobiny by raz na tydzień zrobić masaż. Czy  ten produkt mnie zadowolił ? Zapraszam na recenzję.OPAKOWANIE

Szklane, zamykane na metalowy solidny zatrzask. Bardzo wygodne i stylowe. Mieści 300g kosmetyku.KONSYSTENCJA

Sól zanurzona w pielęgnujących olejach.


SKŁAD/INFORMACJEMOJA OPINIA

Peeling zakupiłem w Rossmannie za około 15zł samo opakowanie jest poręczne mieści 300g a więc na pierwszy rzut oka dla osoby, która wręcz "zjada" takie kosmetyki jest to mało .... nic bardziej mylnego, to zużycie, które pokazałem na zdjęciu jest po 3 miesiącach regularnego stosowania a więc brawo za wydajność bo jest niesamowita. Trzeba wziąć pod uwagę to, iż moje ciało jest bardziej owłosione od ciała kobiety a więc muszę produktu użyć więcej. Włosy, które pokrywają ciało płci męskiej utrudniają poślizg a produkt często zatrzymuje się na nich. Wielki plus za wydajność.
Jest szklane, na pewno wykorzystam po zużyciu całego produktu na coś do kuchni :)

Zapach, świeży oliwkowo cytrusowy na prawdę genialny by się zrelaksować i obudzić.


Drobiny peelingujące są dosyć mocne więc poziom ścierania jest intensywny, jednak przy pocieraniu sól się rozpuszcza przez co z peelingowanie przechodzimy w delikatny masaż, który działa również bardzo dobrze na krążenie i ukrwienie.

Kosmetyk jest wypełniony solą i olejami ( patrz skład ) po zakończonym zabiegu i spłukaniu ciała zostaje nawilżający film, przez co spokojnie bez kremowania/balsamowania się obędzie.

Podsumowując, jest to najlepszy kosmetyk z serii peelingu do ciała w takiej cenie. Minusów brak, jednak trzeba zapamiętać, by nie stosować tego typu kosmetyku na podrażnioną skórę ( sól + otwarta rana źle się kończy )