18 kwietnia

18 kwietnia

SVR Woda Micelarna Do Demakijażu

Witam Kochani

Płyn do demakijażu/woda micelarna do demakijażu to bardzo ważny kosmetyk, jako pierwszy ściąga warstwę makijażu. Zawsze powtarzam by produkty kolorowe zmyć przed snem, bo skóra powinna się regenerować przez noc. Czy woda micelarna SVR poradziła sobie z tym ?

OPAKOWANIE

Plastikowe, z szczelnym zamknięciem. 200mlSKŁAD/INFORMACJE


MOJA OPINIA

Opakowanie - ta kwestia jest najmniej ważna dla mnie jednak w przypadku tego kosmetyku gratuluję firmie, za bardzo porządną produkcję.

Zacznę od minusów, i jest jeden - zapach. Pachnie jak męska woda kolońska, na prawdę jak woda kolońska, ta woń utrzymuje się parę minut jednak nie jest on przyjemny. W dermo kosmetykach wolę jednak bezzapachowe kosmetyki - lepiej mi się  z takich korzysta.

Przejdźmy do zmywania makijażu, ja na co dzień używam tylko korektorów oraz pudru i z tym ta woda sobie radzi bardzo dobrze, jednak gdy muszę zmyć poważny kamuflażowy makijaż modelce trzeba troszkę bardziej się natrudzić, dlatego też osoby z trądzikiem w fazie aktywnej nie polecam iż pocieranie wacikiem o skórę twarzy zwyczajnie nie służy.

Co do funkcji składników aktywnych ( wyciąg z nagietka lekarskiego, gliceryna, alantoina ) są one odczuwalne ponieważ skóra nie jest zaczerwieniona po użyciu tego produktu.

Producent mówi, by nie zmywać wodą, jednak ja po zmyciu makijażu SVR, dodatkowo myję żelem twarz. Ponieważ oczyszczanie twarzy dogłębne jest dlamnie bardzo istotne a zapach wody na prawdę mnie drażni.