01 kwietnia

01 kwietnia

Revlon Photoready

Witam Was Serdecznie

Słoneczne dni powoli nas odwiedzają, więc szukamy podkładu lżejszego ale równie dobrze kryjącego. Czy Revlon Photoready da radę nie tylko na sesjach fotograficznych ? Zapraszam na recenzję.

Na stronie : > Bodyland

OPAKOWANIE

Szklane, z wygodną pompką. Sam wizualnie bardzo eleganci i poręczny. Pompka dozuje ilość na całą twarz, ( jedna średnia warstwa ) nie zacina się.KONSYSTENCJA

Lekka, lecz nie wodnista.


EFEKT

Foto,makijaż : Ja
Modelka : Alicja Zakrzewska


MOJA OPINIA

Podkład jest typowo rozświetlającym kosmetykiem i to widać gołym okiem nawet na zdjęciu, wszystkie nierówności, pory są optycznie wygładzone - światło, które się odbija od podkładu tworzy na twarzy " barierę " przez co skóra staje się praktycznie bez skazy. Mimo zanurzonych mikrodrobinek w różnych kolorach nie podkreślają one niedoskonałości i nawet cera dojrzała będzie zadowolona z efektu nie tylko na zdjęciach.
Jesteśmy przy drobinkach, to plus o którym wspomniałem wyżej ale też mały minus. Przy zmywaniu podkładu z twarzy lubią na niej osiadać przez co warto przemyć ją jeszcze np. tonikiem.

Krycie można budować ale ostatecznie stwierdziłem, że można uzyskać efekt od średniego po bardzo mocne. Zakrywa nawet rozległe blizny oraz trądzik w fazie aktywnej.
Po zmyciu podkładu po całym dniu nie zauważyłem nowych wyprysków, ( moje modelki także nie ) nie wysusza skóry.

Moim zdaniem podkład poradzi sobie w przypadku każdej cery od suchej po tłustą a nawet dojrzałą. Nie podkreśla suchych skórek, nie podkreśla załamań skóry ( np. zmarszczki )

Wytrzymałość na cerze tłustej bez poprawek : do 6 godzin
na suchej : do 9 godzin
na dojrzałej : do 8 godzin
na mieszanej : do 8 godzin

Test wytrzymałości wypadł całkiem dobrze.

Konsystencja jest płynna jednak nie wylewa się z dłoni. Polecam nakładać pędzlem typu Flat Top ponieważ najmniej " pije " podkład. Moja gąbka do podkładów ma romans z Revlonem i bardzo dużo go zabiera.

Gama kolorystyczna jak to Revlon - i dla bladzioszków i dla ciemniejszych karnacji, ja mam kolor 004 nude ( zdjęcia wyżej )
Nic dziwnego, że zbiera bardzo dobre opinie - ja się podpisuję pod tymi pozytywami :)

www.bodyland.pl