26 kwietnia

26 kwietnia

Pędzle ART LOOK

Witam Was Ciepło

Ponieważ zajmuje się makijażem na co dzień wciąż szukam pędzli lepszych i lepszych, wiadomo w tym zawodzie kosmetyków i narzędzi nigdy za wiele. Na pokazach czy sesjach takie rzeczy po prostu gubią się, na backstagu czasem jest takie zamieszanie, że nie wiadomo gdzie się co położyło mimo dobrej samoorganizacji.

Pędzle Art Look : >na stronie<


110 117 / POWDER

Pędzel do pudru wykonany z włosia syntetycznego, bardzo puchaty, miękki i jak same modelki mówią przyjemny. Nie powoduje podrażnień, nie wypada też włosie co mnie bardzo cieszy.
Dobrze aplikuje pudry sypkie jak i te w kamieniu ( prasowane ) - nie niszczy kosmetyku ( krusząc go )

Do stosowania raczej dla naturalnego makijażu - włosie nie jest mocno zbite przez co krycie pudru będzie mniejsze.


110 036 / BLUSH CONTOUR

Pędzel do konturowania wykonany z włosia syntetycznego.
Kształt pozwala na swobodne konturowanie twarzy, jednak z powodu, że jest on dosyć obszerny jak na tego typu pędzle trzeba robić to uważnie, lub po prostu nabrać wprawy.

Jak w przypadku pędzla do pudru również jest przyjemny i miękki. Nie gubi włosia, kosmetyk nie ślizga się z pędzla : 110 001 / FUNDATION CONCEALER

Pędzel do podkładu wykonany z włosia syntetycznego.
Klasyczny pędzel, nie jestem jego zwolennikiem ponieważ włosie jest zbyt miękkie przez co trudno jest nałożyć produkt płynny równomiernie na twarzy, jednak bardziej sprężystym włosiem pracuje się łatwiej. Mimo wszystko do makijażu, który ma być bardzo świeży delikatny sprawdza się dobrze.

Nie podrażnia, nie gubi włosia.


110 121 / LUXE EYE BLENDER

Pędzel do rozcierania wykonany z włosia syntetycznego.
Nie ukrywam, że to mój ulubiony pędzel z tego zestawu, jednak nie do rozcierania ponieważ włosie jest zbyt miękkie a jego średnica zbyt duża by swobodnie rozcierać granice kolorów.
Uwielbiam go do nakładania korektora ( filmik wyżej ) i w tym celu jak widać świetnie się sprawdza.

Nie podrażnia chociaż czasem zdarza mu się zgubić jeden włosek.


110 101 PRECISE SHADER

Pędzel do wszystkiego oczywiście moim zdaniem - do cieni, korektora i rozcierania dolnej lini wodnej. Przyjemny w odczucia, dobrze aplikuje cienie oraz je rozciera. Sprawdzi się równie świetnie do nakładania bazy lub punktowo korektora.


OSŁONKI NA PĘDZLE

Bardzo przydatna sprawa, gdy myjemy pędzle po jakimś czasie lubią się " rozczapierzać " przez co tracą swoją funkcjonalność, przy użyciu osłonek na pewno ten problem nas nie dotknie i pędzle będą służyć na pewno przez wiele lat.
 Dopasowują się do rozmiaru pędzla i nie odkształcają się.PODSUMOWUJĄC

Pędzle dobrej jakości, przy odpowiedniej ich pielęgnacji mają szansę na długą współpracę ze mną na pokazach.
Dzięki włosiu syntetycznemu można je łatwo i bez problemowo umyć, przy dłuższym używaniu zauważyłem, gdy nie użyje osłonek mogą się zdeformować.
Są przyjemne i delikatne myślę, że dla amatorów dziennego makijażu będą sprawdzać się świetnie.
Do plusów trzeba przyznać też sam kształt i długość rączki - to na prawdę ułatwia czynność wykonywania makijażu.