25 marca

25 marca

Novaclear Acne Spot Treatment

Witam Was Ciepło

Od kilku dobrych lat zmagam się z trądzikiem, niestety zawsze są to efekty okresowe, raz jest dobrze raz źle a raz wręcz tragicznie. Urok posiadania cery tłustej/trądzikowej ma to do siebie, że i my mamy wahania nastroju tak jak nasza skóra. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że mam dystans jednak uwierzcie mi nie zawsze jest dobrze, nie poddaję się i walczę z tym cały czas, czy preparat Novaclear w jakimś stopniu wpłynął na trądzik ?

Na stronie : >bodyland<
Cena : 15,90


OPAKOWANIE

Miękka tubka z wygodnym aplikatorem.

 


KONSYSTENCJA

Żelowa, przeźroczysta, bezzapachowa.

 
SKŁAD/INFORMACJEMOJA OPINIA

Preparaty punktowe to słynne kosmetyki, które miejscowo pomagają zwalczyć niedoskonałości.
Na rynku mamy spory wybór takich produktów, każdy nam obiecuje wiele, jednak pamiętajmy, że gdyby wszystko tak świetnie działało rynek by upadł bo każdy byłby niczym z "photoshopa" urodzony.

Stres, nerwy i nerki to główny powód moich problemów skórnych, zmiany występują miejscowo w podwójnych a czasem potrójnych ogniwach ropnych, na około zmiany jest opuchlizna i zaczerwienienie, brzmi paskudnie ale niestety tak jest.

Jak zadziałał preparat na mnie ? Nakładałem miejscowo, w ciągu dosłownie 5 minut na moich oczach wyprysk stawał się co raz większy - a więc kosmetyk wyjął spod skóry całą wydzielinę to właśnie dzieje się w pierwszym dniu.
Drugi dzień to obsuszanie wydzieliny ( przez ponowne nałożenie preparatu ) oraz zmniejszenie zaczerwienienia.
Trzeci dzień w połączeniu z prądami d'Arsonvala to gojenie się, jak można się domyślić dzień czwarty to zlikwidowanie wroga bez blizny.

10ml starcza na około 2-3 miesiące.

Kosmetyk absolutnie nie uczula, nie powoduje świądu czy też podrażnień, jest bezzapachowy a więc i alergicy będą zadowoleni.

Ktoś może napisać/powiedzieć " długo ! wolę coś bardziej skutecznego " ... ja z sporym doświadczeniem walki z trądzikiem odpowiem " powodzenia ". Uwierzcie mi, na prawdę to nie jest łatwe, i ta choroba mimo, iż zakaźną nie jest wymaga sporo czasu, poświęceń nerwów by chociaż ją w małym stopniu złagodzić. Dlatego uważam, że novaclear to całkiem dobry preparat punktowy za niewielkie pieniądze.

www.bodyland.pl