21 marca

21 marca

Moda męska w innej odsłonieDzisiejsza moda męska łączy w sobie nie tylko klasykę ale także odważne trendy pojawiające się we współczesnej modzie. Dobrze skrojona marynarka lub w wersji bardziej sportowej w przeróżnej kolorystyce, lniana lub bawełniana doskonale sprawdzi się w porze wiosny lub lata w połączeniu z chinosami, jeansami czy też szortami. Obok klasycznej sylwetki, coraz częściej pojawiają się garnitury w sylwetce slim wychodząc na wprost oczekiwaniom współczesnych mężczyzn.
Czerń, która kojarzy nam się zazwyczaj z garniturami co raz częściej ustępuje miejsca  bardziej śmiałym kolorom, szczególnie w sezonie letnim pojawiają się garnitury w kolorze beżu niebieskim i granacie.

Pozostałe elementy męskiego ubioru  dopełniające garnitur takie jak krawaty, koszule, poszetki, muszki pozwalają na stworzenie kontrastu, który przełamuje zestaw nie ujmując tym szyku.Wielkie wyjścia bądź bardzo ważne wydarzenia w życiu takie jak ślub nie muszą ograniczać się do garnituru ponieważ smoking nada wydarzeniu zupełnie inną oprawę. W strojach wieczorowych pamiętajmy o umiarze i starajmy się zachować niepowtarzalny kontrast czerni i bieli. Smoking, biała koszula na spinki, muszka, biała poszetka oraz czarne lakierki to zawsze modny i niezwykle elegancki zestaw na ważne uroczystości.
Moda męska, która kojarzona jest zazwyczaj z garniturami współcześnie nie stoi w miejscu, oferując panom mnogość krojów, kolorów, nietypowe połączenia, a obok klasyki pojawiają się odważne zestawienia czy też takie typu smart casual łączące elegancję z ubiorem codziennym nadając całemu zestawieniu świeżego i ciekawego charakteru.www.modini.pl oferuje modę w której każdy coś dla siebie znajdzie, a dla bardziej wymagających pragnących szukających specjalnie dla siebie można skorzystać z oferty szycia na miarę.


Co myślicie o Panach w takiej odsłonie ?