17 marca

17 marca

Kryolan Ultra Fluid Fundation

Witam Was Serdecznie

W poszukiwaniu podkładu idealnego natrafiłem na zbierające pozytywne opinie u profesjonalistów podkład marki Kryolan.
Poszukiwałem lekkiego, satynowego wykończenia z możliwością budowania krycia, bowiem na testach, które robię początkującym modelkom potrzebuję efektu " no makeup " a nie zawsze jest czas by ten typ makijażu zrobić tak jak się powinno, ale o tym napiszę za jakiś czas lub nagram film na moim kanale : klik

Na stronie : Klik
Kolor : alabaster

OPAKOWANIE

 Szklane, jako dozownik dostajemy szpatułkę.KONSYSTENCJA

Lekka, płynna, lekko sucha.


SKŁAD


MOJA OPINIA

Marka Kryolan zawsze mi się kojarzyła z kosmetykami profesjonalnymi, jednak pamiętam, że kiedyś jakość kolorówki była na prawdę zadowalająca, teraz gdy firmy biorą udział w wyścigu szczurów bo każda chce być lepsza od innych, zauważam jak bardzo błądzą zapominając o jakże pożądanej : wysokiej jakości ". W przypadku tego podkładu całe szczęście ten wyścig go ominął.

Zacznę od konsystencji, idealna dla cer mieszanych,tłustych, normalnych jest lekka ale średnio kryjąca z możliwością budowania krycia
.
Sucharki, które borykają się z skórkami muszą nałożyć krem nawilżający lub bazę o takiej właściwości

Kolory to mocna strona tej firmy ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. Gama kolorystyczna jest ogromna i mimo, że Kryolan udostępnia nam kolorystykę niestety trochę trzeba się nagłowić co wybrać, odcienie są podobne a w realnym świetle całkiem inne.

Jak widać na zdjęciu niżej, efekt jest piękny, wykończenie satynowe nie wymagające przypudrowania bo nawet na cerze tłustej potrafi bez poprawek wytrzymać do 7 godzin a więc czego chcieć więcej.

Opakowanie szklane przez co jest ciężkie, szpatułka ? nie było pompki ? Widocznie nie, jest to utrudnienie ponieważ szpatułka jest trochę mała i cienka, ja wolę szybkość i wylewam produkt na wierzch dłoni po czym aplikuję podkład pędzlem ( najczęściej flat top lub beauty blender )
Do minusu zaliczam zapach - troszkę chemiczny ale szybko się utlenia.

Po rozmowach z makijażystami dochodzimy do wniosku, że nie zapycha cery, nadaje się do skór młodych jak i dojrzałych - nie wchodzi w pory, daje naturalny efekt, nie podkreśla zmarszczek.

Najbardziej zadowolone osoby będą te, które lubią zastygające podkłady, jednak nie ma uczucia ściągnięcia czy wysuszenia na wiór. Zastyga powoli utwardza na długo.

EFEKT
Makijaż,foto : Ja