10 lutego

10 lutego

Kneipp - Perełki Do Kąpieli

Witam Moi Ulubieńcy

Lubimy się zrelaksować po dniu ciężkiej pracy, szkoły czy po prostu po dniu. W drogeriach możemy znaleźć różne umilacze do kąpieli od świec po granulki do kąpieli.

Prezentuję Wam Perełki Do Kąpieli Kneipp

OPAKOWANIE

Saszetka wypełniona granulkami, szkoda, że nie posiada zamknięcia. Saszetkę trzeba oderwać od kartonu.


KONSYSTENCJA

Małe granulki, rozpuszczane w wodzie.INFORMACJE/SKŁAD


MOJA OPINIA

Po otwarciu rzuca nam się w noc bardzo intensywny zapach, jest kwiatowy bliżej niekreślony. Nie jest słodki i nie jest też cytrusowy, bardziej " orientalny ".

Dostępność w hebe za 4,99.
Opakowanie starcza na 3 kąpiele.

Na początku w składzie znajdujemy urea czyli mocznik, dobrze nawilży i spowoduje, że skóra utrzyma naturalną gładkość, sprężystość i przede wszystkim miękkość.
Po tym dobroczynnym składniku widzimy extrakty i oleje, po nich już nie jest tak ciekawie benzyl salicylate odpowiadający za zapach, będący na liście alergenów.
Inne składniki będące kompozycją zapachową i emulgującą.
Więc nie jest źle.

Fioletowe granulki bardzo szybko się rozpuszczają w wodzie tworząc delikatnie lawendową wodę, która o dziwo wzmacnia się ( kolorystycznie ) pod wpływem innych żeli do mycia ciała ( lub innych mydeł ).

Zapach po rozpuszczeniu produktu w wodzie niestety nie jest tak mocny jak w opakowaniu - szybko się utlenia, nie zostaje na ciele, nie roznosi się po mieszkaniu.

Skóra po takiej kąpieli jest miękka i gładka, kosmetyki nałożone później szybciej się wchłaniają.
Reasumując całkiem przyjemny wytwór, jednak spektakularnych wyników nie odnotowałem, polecam bo przyjemnie jest wytaplać się w czymś takim a zawsze to coś innego niż sól czy błoto.