02 lutego

02 lutego

Deni Carte - Pędzle

Witam Serdecznie

Firma Deni Carte idzie do przodu, tym razem nowości dotyczy pędzli. Czy będzie można pokusić się o porównanie do słynnych firm robiących pędzle typu skunks, flat top ? Zapraszam na recenzję.http://denicarte.pl/pl/PĘDZEL PRESTIGE P-90 S

Na stronie Deni Carte : > klikam <

Włosie syntetyczne - taklon ( nylon firmy BASF ) bardzo dobrze zamontowane w metalu, które nie odlepia się od trzonu nawet przy myciu w wysokich temperaturach.
Włosie nie topi się pod wpływem gorącej wody.
Antyalergiczny przez co nawet uczuleniowcy czy wrażliwce będą z niego zadowoleni.
Włos na całej długości jest miękki i sprężysty, przy złączeniu jest bardziej zbity co powoduje precyzyjne nakładanie np. podkładu.

Produkt jest dedykowany konsystencji płynnej i tu sprawdza się rewelacyjnie - nakładając podkład tym pędzlem mamy nad wszystkim kontrolę dzięki okrągłemu kształtu można dotrzeć do najtrudniejszych miejsc ( skrzydełka nosa, okolice ust )

Sprawdziłem go na podkładach kremowych, różach w kremie - bardzo dobrze rozciera i takie kosmetyki nie robiąc smug czy plam.

Co ważne, nie gubi włosia, nie odkształca i nie odbarwia/zabarwia się.
Rączka dobrze leży w dłoni, nie ślizga się a napisy póki co się nie zdarły.

Za cenę 25,40 możemy zakupić bardzo dobrej jakości pędzel, polecam nawet początkującym - nakładanie podkładów stanie się łatwizną a fluid będzie na twarzy wyglądał świeżo i estetycznie.PĘDZEL PRESTIGE P-92

Na stronie Deni Carte > Klikam <

Tak jak pędzel P90S włosie wykonane z taklonu. Odpowiedni dla skór wrażliwych i alergicznych.

Ten pędzel przeznaczyłem do kosmetyków sypkich oraz prasowanych w tym kosmetyków mineralnych.

Jakość pędzla pozytywnie mnie zaskoczyła, włosie jest bardzo miękkie jednak nie odkształca się , nie wypada, nie topi, metal dobrze przymocowany do syntetyku a rączka dobrze współpracuje z naszą dłonią - chociaż nie obraziłbym się gdyby była troszkę dłuższa, trzymając za koniec pędzla maluje mi się bardziej szczegółowo.

Mam wrażenie, że przy użyciu tego pędzla kosmetyki sypkie mniej się pylą niż w przypadku użycia włosia naturalnego - nabiera sproszkowany kosmetyk kolorowy na włosie równomiernie dzięki czemu nie tworzy plam.

Spróbowałem użyć pędzel do konturowania - dzięki jego miękkości i bardzo delikatnemu kształtowi w stożek idealnie nakłada bronzer czy róż a więc i tu znalazł zastosowanie.

Cena pędzla to 36,75 to inwestycja na lata, tego jestem pewien.