20 lutego

20 lutego

Bornprettystore Curly Thick Mascara

Witam Ciepło

Tanie sklepy z kosmetyki to już sława, zainteresowany jakością, opakowaniami, cenami w sklepie produktów kosmetycznych postanowiłem więc sprawdzić o co taki rozgłos.
Do recenzji wybrałem Maskarę oraz BB Krem. Dziś przed obiektywem goszczę maskarę, jak się spisuje ? Zapraszam na recenzję.

Na stronie Bornprettystore : > Mascara <

OPAKOWANIE

Przychodzi w plastikowej osłonie, samo opakowanie tuszu jest tradycyjne. Plusem jest to, że nie brudzi się otwór gdzie umieszczona jest szczotka.SZCZOTKA

Kształt stożka to mój ulubiony aplikator, jest idealnie wyprofilowana w stosunku do kształtu oka, jednak włosie nie łapie rzęs tak jakbyśmy tego chcieli.


MOJA OPINIA

Zawsze zachwycam się tego typu szczotkami, ich kształt bardzo ułatwia tuszowanie rzęs, jak już wcześniej wspomniałem, włosie nie łapie dokładnie rzęs - trzeba po prostu nabrać wprawy.

Producent pisze, że maskara ma być wodoodporna - zgadzam się jednak tusz na rzęsach musi się przyjąć i trzeba odczekać aż wyschnie. Ten proces trwa do 10 minut. Sam tusz zmywa się szybko, bez rozcierania go wokół oczu.
Czerń tuszu również zadowala, jest czarna a nie szara lub grafitowa.
Przy pierwszej warstwie uzyskujemy efekt bardzo naturalny, przy dwóch warstwach ( efekt niżej ) zauważamy wydłużenie i lekkie podkręcenie - tutaj trzeba dokładnie rozczesać rzęsy ( nie zrobiłem tego ) czystą szczoteczką bo jak widać włosy się trochę posklejały.

Co spodoba się większości z Was, tusz nie odbija się i nie brudzi, przy na prawdę długich rzęsach może odbić się na łuku brwiowym - tak jak napisałem musimy odczekać aż wyschnie.

W ciągu dnia nie osypuje się, pod koniec dnia wygląda tak jak nałożymy go świeżo.

EFEKT

Na lewo - bez tuszu
Na prawo - z tuszem

Cena : około 14zł ( $ 4,16 )

Można też skorzystać z kodu rabatowego 10% :