25 stycznia

25 stycznia

Make Up Revolution

Witam Serdecznie

Od pewnego czasu na blogach oraz youtube zaczął się szał na kosmetyki Makeup Revolution. Wiecie, że maluję do sesji zdjęciowych, więc i ja się skusiłem na parę tych produktów, zakupione na allegro przyszły całe i zdrowe, więc zacząłem testy. Co z tego wyszło ? Przeczytajcie.


Cienie Sypkie

OPAKOWANIE

Plastikowy mały słoik z odkręcaną czarną górą. Posiada sitko przez co produkt nie wysypuje się. Mieści 1,5 g cienia.ETIQETTE

Odcień szarości z mieniącymi się drobno zmielonymi drobinkami na kolor srebrny i fioletowy.
Jest to typ cienia, którego rozcierając nie zbieramy z tym zabiegiem drobinek i mieniący efekt utrzymuje się mimo tego.Affluent

Brudne złoto, mieniące się na lekko brązowy odcień złota. Genialny jako cień na środku powieki, efekt można porównać do słynnych folii.
Rozcierając efekt blasku niestety się gubi, sposobem na to, jest dokładanie stopniowo pigmentu.
Drobinki lubią uciekać spod pędzla, przez co cień nie jest łatwy w użytkowaniu - lecz trochę techniki i nabieramy wprawy a efekt jest na prawdę świetny.Cautious

Cień podobny do etiquette, jednak mieni się na odcień brązu.
Niestety przy rozcieraniu robi się wyblakły a mieniące się drobinki na brąz znikają i zostaje zwykły szarawy odcień. Nakładany na mokro staje się bardzo intensywny, bez utrwalacza nie wytrzyma na powiece zbyt długo. Nie jest to kolor łatwy do połączenia z innymi, dlatego nie polecam dla tych, którzy nie są makijażystami.


Każdy cień sypki kosztował ok 3zł na allegro.
Ich trwałość to około 5 godzin bez bazy, na tłustych powiekach krócej.

Heavenly

OPAKOWANIE

Zamykane na zatrzask, napisy ścierają się w momencie kiedy przejedziemy po nich palcem ( widoczne na zdjęciu ). Nie zacina się, solidnie wykonane.
Cień, który jest wielozadaniowy.
Jako rozświetlacz idealnie się nada, posiada małe drobinki, które nie znikają z twarzy. Tworzy subtelną taflę odbijającą światło.
W wewnętrznych kącikach oczu idealnie podkreśla świeżość spojrzenia, przez co oko wydaje się być wypoczęte.
Jeśli ktoś lubi bardziej " perłowe " wykończenie pod łukiem brwiowym śmiało można zaaplikować cień i w tym miejscu.


Ja osobiście używam go do rozświetlania w kącikach oczu i na szczytach kości policzkowych, gdy chcę uzyskać efekt " glow " aplikuję go również na innych partiach twarzy.

Kolor można opisać " śmietankowym " ale nie białym.

Przepięknie łączy się z innymi odcieniami nie tracąc swojej pigmentacji oraz tafli odbijającej światło - dlatego jest bardzo prosto się nim posługiwać.

Trwałość jako rozświetlacza nawet na cerze tłustej to cały dzień.

Koszt tego cuda to 5zł na allegro - za taką cenę mieć tyle funkcji to istna rewolucja !


EFEKT ROZŚWIETLACZA/CIENIA

Foto,makijaż : Ja
Modelka : Joanna K.