10 listopada

10 listopada

Lawendowa sól do kĄpieli - ukrainashop.com

Hey Kochani

Jak wiecie pracuję dosyć sporo, uczę się zaocznie a w wolnym dniu odwiedzam rodzine lub robię sesje zdjęciowe, czy pracuję z firmami nad kontrolą jakości kosmetyków ... na to wszystko mam 7 dni i 24 godziny w jednym dniu, to bardzo niewiele czasu w szczególności na odpoczynek, i tu przychodzi czas na wspomagacz np. właśnie sól do kąpieli wybrałem lawendową ponieważ ostatnio mam na lawendę bzika.

Można ją zakupić tu : >> KLIKAM <<

OPAKOWANIE

Butla zakręcana, otwór dobrze dawkuje wsypywanie produktu do wanny.
Całkiem miłe dla oka.


KONSYSTENCJA

Sól jest dosyć gruba jednak dobrze rozpuszcza się w ciepłej wodzie.
W produkcie zanurzone są płatki lawendy które nieziemsko wygladają w wodzie.


SKŁAD/WYGLĄD OGÓLNY
kliknij by przybliżyć


OPINIA

Na wstępie napisałem o tym, że praktycznie nie mam czasu na to żeby chociaż trochę się zrelaksować.
Przychodząc po pracy około 22 od razu idę do łazienki wsypuje sól do wanny nie załując sobie zalewam wodą i ... magia się zaczyna. Zapach który unosi się w pomieszczeniu i całej kawalerce, jest piękny prawdziwie lawendowy ( zresztą mamy podany skład który jest bardzo dobry ) na prawdę ta woń potrafi odprężyć i rozluźnić.

W przypadku tej soli nie występuje żadne uczulenie i wrazenie sztucznie gładkiej skóry - owszem jest ona gładka, zrelaksowana ale czuję, ze to nie chemia.

Płatki które unosza się na wodzie bardzo mile wygladają dla oka, do tego świeczki na wannie i jesteśmy w spa :)

Na prawdę moge polecić takie produkty ponieważ jest to bardzo przydatny kosmetyk który nie tylko relaksuje ale też pomaga uporac się z suchą, wrazliwą, atopową skórą dzięki właściwości jakie ma sól morska.