03 listopada

03 listopada

EVREE - Magic Rose

Hey Moi Drodzy

Jesień i zima to moim zdaniem najgorszy okres dla naszych cer, wysuszenie, nadwrazliwośc w dodatku czasem słońce które jest nawet silniejsze niż te w lecie. Jakoś trzeba regenerować skórę twarzy, a czy Evree Magic Rose da radę ?http://evree.eu/


OPAKOWANIE

Szklane z pipetką, bardzo eleganckie. Mogło by być ciemniejsze- jestem zdania, że ciemniejsze opakowania służa składnikom w kosmetykach.

KONSYSTENCJA/ZAPACH

Konsystencja oleista, nie wchłania się w 100%.
Zapach bardzo delikatny różany - przepiękny na prawdę można się zrelaksować dołączając do tego masaż który jest zalecany ( zdjęcia niżej )


SKŁAD/INFORMACJE
kliknij by przybliżyć

MOJA OPINIA

Nie ukrywam, że spodobała mi się instrukcja dotyczaca masażu twarzy, bardzo przydatna sprawa, jednak z drugiej strony za dużo informacji i obietnic mogą przytłoczyć klienta - ale najwazniejsze jest działanie olejku.

Kosmetyk stosuję w połaczeniu z kremem nawilżającym na noc - wystarczy kilka kropel i można się cieszyć pięknym zapachem, relaksem i działaniem.

Zazwyczaj nakładam olejek na noc ponieważ na mojej typowo tłustej skórze nie wchłania się w100% - traktuję to jako taką ulgę przeciw napięciu, wysuszeniu cery.

NAwet tłusta cera potrzebuje dodatkowego nawilżenia, BA napsize więcej ten typ skóry potrzebuje dużo " picia " od zewnątrz można pomagać np. właśnie tego typu olejkami które nawilżają i ukoją podrażnioną skórę twarzy.

Nakładając Magic Rose na noc rano czuję, że skóra jest nawodniona, rozjaśniona i gotowa by pracować przez 11 godzin w klimatyzowanym pomieszeniu, zmagać się z słoncem lub po prostu przezyć w dobrym stanie do kolejnego wieczora.

Moja mama z cerą dojrzałą bardzo doceniła olejek za to, że jest takim katalizatorem który przewodzi inne kosmetyki ( inne kosmetyki na tym olejku wchłaniają sie lepiej co prowadzi do tego, że składniki aktywne lepiej działają )

Można go używać do masażu nie tylko twarzy ale ciała, lub jako olejek po depilacji czy goleniu.
Można również używać do szyi i dekoldu jako srodek przeciwstarzeniowy.
Miałem z tej firmy również krem do rąk który bardzo polubiłem, ale o tym może w osobnej notce.

YOUTUBE - subskrybuj !!