06 listopada

06 listopada

Etude House - Precious Mineral BB cream - www.azjatyckizakatek.pl

Ahoj Kochani

JAk wiecie kocham kremy BB ale te koreańskie prawdziwe. Wiemy już, że to wielka ilośc silikonów, dobre krycie jasne kolory i walka z różnymi mankamentami i co ważne ochrona przeciw słoneczna.
Czy Etude House - Precious Mineral BB cream da radę i mnie nie zawiedzie ? Czy pójdzie na " pięty " ...

Można go kupić na azjatyckim zakątku : KLIKAM 

OPAKOWANIE

Bardzo praktyczny kształt, pompka to coś co bardzo lubimy.
KONSYSTENCJA/ZAPACH

Konsystencja jak w prawie każdym prawdziwym bb kremie jest gęsta i szybko się wchłania w skórę.
Zapach jest wyczuwalny ale nie jest nachalny, kwiatowy - nie słodki


INFORMACJE/SKŁAD

kliknij by przybliżyć


MOJA OPINIA

Lubię bb kremy dlatego, że działają szybko, jednak mimo wszystko trudno się je zmywa i tu przychodzą z pomocą olejki, które jeszcze szybciej dogłębnie krem zmywają.

Co miałem na myśli pisząc, że działają szybko - od razu po nałożeniu skóra jest pełna blasku, wygładzona i nie czujemy praktycznie na twarzy kosmetyk kolorowy co bardzo cenię ponieważ w pracy czy w szkole jest troche biegania a nie lubię się pocić i czuć, że coś spływa.

Kolejnym plusem jest nie ważenie się, nie wchodzenie kremu w załamania i zagłębienia na twarzy - odbija się to również na komforcie noszenia kosmetyku, po prostu nie musimy sprawdzać co chwile się w lusterku co też dziwnie wygląda ( przynajmniej w moim rzypadku .... )

Osoby które nie lubię takich wynalazków powinny sięgnąć po to cudo chociażby dlatego, że to absolutnie genialny korektor pod oczy. Świetnie kryje cienie i worku a blask rozświetla zmęczone spojrzenie.

Kolor jest jasny jednak stara się dopasować do odcienia naszej skóry a ja mam dosyć ciemną z licznymi przebarwieniami żyłkami i wszystkim co jest złe  - ładnie to kamufluje bez uczucia ciężkości.

Dobrze zmyty nie zapycha, nie uczula. Jego Koszt również nie jest wysoki bo ta kropka pokazana w sekcji " konsystencja " wysarczy na pokrycie całej twarzy.
YOUTUBE - subskrybuj !!