16 listopada

16 listopada

Daily Mist - Pilomax

Witam Kochani

Jesień to czas gdy włosy pod wpływem silnego wiatru, wilgoci zaczynają się puszyć, wyglądać po prostu kiepsko. Rynek kosmetyczny przepełniony jest różnego rodzaju specyfikami do włosów by temu zaradzić. Czy dzisiejsza recenzja Daily Mist Pilomax okaże się trafną co do jesiennego szaleństwa na głowie ?

OPAKOWANIE

Typowa butelka z atomizerem - najlepsze rozwiązanie w takich odżywkach. Szybko, łatwo i sprawnie.SKŁAD/INFORMACJE

Kliknij by przybliżyć

MOJA OPINIA
To nie będzie długa recenzja, obietnic producenta prawie nigdy nie opisuję bo to co zrobi nam kosmetyk to zalezy od naszej indywidualności.

Zapach produktu jest troszkę chemiczny ale szybko sie ulatnia więc nie musimy go wdychać przez wiele godzin.
Atomizer działa bez zarzutu - ja go rozpylam w powietrzu i nastawiam głowę w chmurę produktu, ten trick pozwoli mi zaaplikować kosmetyk rownomiernie i nie przesadzić z ilością.

Mam włosy puszące się ale proste - lubię to lecz gdy za bardzo zawieje na dworze to niestety zamiast prostych jest siano.
Gdy widzę za oknem wietrzną, wilgotną pogodę zawsze sięgam po ten produkt.
Bardzo dobrze ujarzmia włosy wygładzając ale nie przyklapując przez co na pewno nie musimy się bac o to, że będą sie szybciej przetłuszczać.

Co bardzo ważne nie przesusza skórę głowy ani włosów.
Na dłuższą metę uzywania odżywki nie zauważyłem spektakularnego efektu jesli chodzi o poprawę " jakości " włosa - jednak to, że wygładza i działa przeciw pusząco zdecydowanie kusi mnie by wykończyć odżywke i a nóż zakupić kolejne opakowanie.

YOUTUBE - subskrybuj !!