05 października

05 października

Woda termalna - URIAGE

Hey Kochani

Jakiś czas temu zauważyłem " bom " na punkcie wody termalnej URIAGE czy są ku temu podstawy by sądzić, że to odkrycie ?

OPAKOWANIE

Metalowe z dozownikiem " psik " które dobrze rozpyla poziom wody ( widać na zdjęciu - zaznaczyłem obszar rozprysku mgiełki )
Dobrym zabezpieczeniem przed " testerami nachalnymi " jest to, że zaklejony został " dekielek " co widać również na zdjęciu.
Niestety główka atomizera lubi czasem wypadać i się uchylać jednak nie zacina się i nie przecieka.

INFORMACJE

Kliknij by przybliżyć


OPINIA

W Super Pharmie Pani powiedziała, że to cud robi tamto siamto i tak dalej do znudzenia opowiadała jak katarynka w końcu jej przerwałem bo widziałem, że jest nałożony nacisk na to by sprzedać największa ilość tego kosmetyku ( może mają jakieś produkty miesiąca lepiej premiowane do wypłaty ?) mówiąc, że chciałem tylko uzyskać odpowiedź na pytanie którą wodę  poleca najbardziej z asortymentu jaki posiadają na półkach a nie co robi, jak się nazywa i czy wyczyści samoczynnie mi to meble czy naczynia.

Zawiera sporo minerałów - to czuć gdy spryskamy wodą twarz i obliżemy usta wyczuwamy kwaśno słony posmak w przypadku innych wód nie zauważyłem tego.

Prawdopodobnie to jedna z wód których nie trzeba osuszać.... mam trochę inni zdanie ponieważ nie wklepana/nie osuszona bardzo długo się wchłania/schnie i skóra się po prostu błyszczy i wygląda na nieświeżą.

Odświeża - jak to spray którym się psikamy - chwilowe bo chwilowe ale na ciepłe dni lub po to by składniki w kremach itp. lepiej się transformowały w skórę daje radę.

Czy zauważyłem spektakularne efekt ?
Nie specjalnie, do plusów mogę zaliczyć, ze nie mam przy użyciu tego produktu rumieni na twarzy czyli nie podrażnia, nie zapycha i nie uczula.

Może jestem jakiś dziwny ale na prawdę chciałbym zauważyć działanie tej wody ... nie zauważyłem.

YOUTUBE - subskrybuj !!