30 października

30 października

Tony Moly Egg Pore - azjatyckizakatek.pl

Witam Moi Drodzy

Zapraszam dziś na recenzję Tony Moly Egg Pore Deep Cleansing Foam - azjatyckiego cuda. Już dawno nie było recenzji czegoś co zawsze nas intryguje.
Azjatki bardzo lubią kosmetyki które szybko działają, czy ten cleanser zaoszczedzi nam czasu ?

Można go zakupić tu : >> KILKAM << 35,-

OPAKOWANIE

Miękki plastik, otworek z którego wydobywamy lekkim uciskiem tubki pastę jest mały przez co ułatwia dawkowanie produktu.KONSYSTENCJA

Biała gesta pasta w której zanużono malutenkie drobinki.
Zapach jest wyczuwalny ale nie nachalny - owocowo kwiatowy - jajko wyczuwalne przy dłuższym skupieniu się na nim.


SKŁAD

kliknij by przybliżyć

MOJA OPINIA

Nie ukrywam, że pierwszy raz stykam się z azjatyckim cleanserem - zazwyczaj to bardzo dobrze oczyszczające kosmetyki - używane np. do zmycia bb kremu.
Mają na zadanie dokładne oczyszczenie i pozostawienie skóry w dobrym stanie - wygładzoną, miękką i wypoczetą.

Do produktu podchodziłem bardzo wrażliwie... łączyłem go najpierw z wodą i myłem same czoło czekając czy coś się wydarzy nie dobrego - całe szczęśćie żadna zła historia nie pojawiła mi się na tej części twarzy więc postanowiłem co dwa dni myć całą powieszchnię buzi.

Pracuję po 11 godzin w centrum handlowym a mam cerę tłustą mam wiatr we włosach z brudnej klimatyzacji .... nic dziwnego, ze chcę poczuć się czysto i świeżo, a poziom nawilżenia i stanu skóry trudno utrzymać.

Kosmetyku używam jako bardzo delikatny peeling i sprawdza się idealnie skóra jest czysta i na prawdę odświezona a serum i krem wchłaniają się szybciej.
Co ważne to fakt, że moje pory delikatnie się zamykają więc nie strasze kraterami na twarzy przynajmniej parę godzin od umycia.

PAsta jest gęsta dlatego produkt jest nieziemsko wydajny przez co oceniam go na bardzo tani a w przesyłce od azjatyckiegozakatku można znaleźć słodkie próbki lub mini produkty :)

TonyMoly nie powoduje uczuleń i podrażnień nawet przy cerach suchych czy bardzo uwrazliwionych.

YOUTUBE - subskrybuj !!