20 października

20 października

Maska rewitalizujaca - ukrainashop.com

Hey Moi Drodzy

Dziś przedstawię Wam coś co pomoże waszej skórze twarzy odzyskać blask i ukojenie - odbiera je klimatyzacja, pogoda, styl życia. Każdy kto ma zmęczoną, szorstką a nawet tłustą skórę powinien zagłębić się w tego posta.

MAskę można kupić tu za 6,99 : >> Klikam <<

OPAKOWANIE

Saszetka w której znajdujemy maskę "" szmatkę "".


KONSYSTENCJA

To pierwsza maska " szmatka " która  ma specjalne wycięcie by nałożyć ją za uszy dzięki czemu nie spada i nie trzeba się męczyć - spokojnie można np. zająć się blogiem i innymi obowiązkami  ;)

W opakowaniu jest bardzo dużo płynnej substancji która można wetrzeć dodatkowo w szyję.


SKŁAD/INFORMACJE

kliknij by przybliyć


OPINIA

Tak jak pisałem wyżej super sprawa z tym wycięciem na uszy bardzo ułatwia noszenie tego typu masek - inne firmy powinny brać przykład z ukrainashop.com

Dobrym pomysłem jest też, że maska jest bardzo dobrze namoczona w substancji i jeszcze zostaje w saszetce przez co nie wysycha, a i starczy na inne partie ciała, lub na drugi dzień jako serum.

Po około 20 minutach trzymacia kosmeyku na twarzy i opłuczeniu potem wodą zauważyłem bardzo dobre wygładzenie porów, blask o który u mnie łatwo ale ten który zauważam na co dzień tyczy się nadmiernie wytwarzanym łojem a blask dzięki produktowi jest naturalny, subtelny taki własnie rewitalizujący.

Skóra na dugi dzień była świeża, wypoczeta podsumowując zrelaksowana jak po wizycie u kosmetyczki na nawilzającym zabiegu.

Zapach jest przyjemny, jakby delikatnie morsko ziołowy - nie nachalny.

Ogólnie polecam maskę ponieważ jest to bardzo przyjemny sposob na odpoczynek i odprężenie dla skóry twarzy.