09 października

09 października

Krem do rak z miodem i ŻurawinĄ - etnobazar.pl

Hey Moi Drodzy 

Niestety jesień nadeszła, mrozy, chłody, deszcze co za tym idzie ? Przesuszona skóra nie tylko na twarzy ale też u rąk, dziś przekonamy się czy krem do rąk którego opiszę da radę.

Krem można kupić tu >> klikam << za 13,90 !


OPAKOWANIE

Super sprawa na końcu opakowania znajdziemy szpatułkę która zwijamy i na prawdę ułatwia korzystanie z kremu, dodatkowo mamy pewność, że każda kropelka nam wypłynie z tubki.
Otwór jest dosyć spory, zakręcany nakrętką.


Konsystencja/zapach

Wyczuwam żurawinę ale taką mleczną delikatną.
Zapach jest niewyczuwalny po dłuższym czasie co dla mnie jest plusem bo zazwyczaj krem nakładam na wieczór na noc.


Konsystencja jest lekka ale treściwa. Zostaje bardzo leciutki nie tłusty i nie lepki film na dłoniach co chroni je np. przed zimnem.Skład

kliknij by przybliżyć

OPINIA

Co rzuciło mi się w oczy to szpatułka o której wcześniej wspomniałem i wielkość kremu - 70ml wygląda bardzo pokaźnie.
Bardzo podoba mi się opakowanie, estetyka górą !

Lubię w kremach na jesień/zimę jak zostawiają nietłusty film wtedy wiem, że ręce są chronione a często pisze na telefonie - mimo, że mam kupione rękawiczki które pozwalają na pisanie smsów przy ekranie dotykowym wolę chronić się tez kremami.

Mam skórę ( nie tylko na rekach ) bardzo wrażliwą na okres jesienno zimowy zaczyna szaleć już nie wspominam o wypryskach ale o tym, że się łuszczy i sypie na całym ciele, więc potrzebuje lekkich ale bardzo mocno działających kosmetyków i jeśli chodzi o dłonie to znalazłem własnie ten krem to strzał w dziesiątkę.

Kładąc się wieczorem zawsze nakładam grubsza warstwę kremu po to by dłonie zregenerowały się po pracy w klimatyzacji, zimnym wietrze na dworze i to dostaje od tego kosmetyku.
Skóra dłoni jest gładka, miękka, przyjemna i co najważniejsze wypoczęta.

Polecam krem osobom z nadmiernym łamaniem się paznokci ponieważ krem działa wzmacniająco ( potwierdzone przez mamusię :) )


Nie powoduje żadnych podrażnień, uczuleń itp - więc jestem zadowolony bo często zdarza mi się kupić krem do rak i tu nagle występuję coś w rodzaju " poparzenia " .