02 października

02 października

EVELINE odzywka do rzęs Argan Oil

Hey Kochani :)

Jakiś czas temu stało się " bom " na odzywki do rzęs, różne osoby różnie pisały, było sporo zadowolenia czasem rozczarowań a i czasem nawet do akcji musiał wkroczyć lekarz. Moja mama stwierdziła, że należy do odważnych i zaczęła testować odzywkę do rzęs eveline argan oil. tak ja też mogłem, ale podziękowałem dlatego, że moje oczy są okropnie wrażliwe i nie wiadomo jakby się to skończyło, pamiętajcie, że wzrok macie jeden !.
Jak się skończył test ? Przeczytajcie.

OPAKOWANIE

Grafika bardzo ładna, niewątpliwie zwraca na siebie uwagę.
Często takie opakowania możemy zobaczyć w tuszach do rzęs.
W środku znajdziemy silikonową średnio miękką szczotkę która bardzo dobrze układa się na rzęsach co powoduje wygodne użytkowanie produktu.


KONSYSTENCJA/ZAPACH

Zbita trochę gęsta koloru białego - lepiej używać ją na noc.
Zapach - trochę oleisty, nie jest przyjemny ale też słabo wyczuwalny.

SKŁAD

kliknij by przybliżyć


OPINIA

Podziwiam moją mamę, że zaczęła " kurację " tego typu produktem ponieważ dużo się naoglądałem dziewczyn które ( po innych odzywkach innych firm ) miały zapalenie spojówek itp.

Najważniejszą sprawą jeśli chodzi o tego typu produkty jest to, że nie podrażnia, nie uczula, nie piecze a rzęsy nie wypadają masowo ( pamiętajcie też, że każdy z nas reaguje inaczej ) 

Moja mama ma krótkie i przerzedzone rzęsy co widać na zdjęciach załączonych niżej. chciałem by kosmetyk chociaż trochę je wzmocnij i wyrosły pojedyncze malutkie włoski które będą rosły i miały się dobrze - owszem rzęsy po ponad miesiącu użytkowaniu przestały wypadać, jednak ani wzrostu, ani wzmocnienia ich nie zauważyliśmy.

Plusem jest aplikacja - jest łatwa i przyjemna.

Czy nadaje się jako baza pod tusz ? Przy takich rzęsach absolutnie nie, odżywka zostawia na rzęsach białą maź po której tusz się ślizga i nie jest bardzo czarny.

Niestety jak odżywka do paznokci eveline 8w1 moja mama kocha tak ten produkt wręcz przeciwnie.

EFEKT

A oto efekt... a raczej jego brak po ponad miesiącu systematycznego nakładania.
Wybaczcie, że inne światło ale zdjęcia były robione w długim odstępie czasu.

Lewa strona - przed
prawa strona - po


Miał ktoś ? Może się u Was sprawdziła ?
Pochwalcie się efektami :)YOUTUBE - subskrybuj !!