29 września

29 września

PILOMAX - Serum przeciw wypadaniu włosów

Ahoj !

Moi drodzy dzisiaj recenzja o serum do włosów firmy PILOMAX dla mężczyzn, ale jak wiecie - ja nie selekcjonuje kosmetyków dla mężczyzn czy dla kobiet więc nie bierzcie do siebie informacji, że kosmetyk jest do takiej grupy przypisany ponieważ używała to serum ze mną kobieta, jednak będę pisał w moim imieniu ponieważ produkt dokładnie tak samo się w obu przypadkach sprawdził.

OPAKOWANIE

Plastikowa butelka z pompką która nie jest zbyt wygodna ponieważ gdy naciśnie się za mocno " wypryska " się produkt na całą dłoń.
KONSYSTENCJA

Trochę wodnista, szybko się wchłania i schnie.
Zapach jest dla mnie nie przyjemny... dziwnie to zabrzmi ale pachnie mi to odpadkami higienicznymi ;)


INFORMACJE/SKŁAD

kliknij by przybliżyć


MOJA OPINIA

Serum stosowałem ( stosowaliśmy - informacja na początku posta ) przez ok miesiąc i na tej podstawie piszę recenzję - na tyle tez starczył przy użytkowaniu dwóch osób ( co około dwa dni )

Samo stosowanie produktu jest troszkę problematyczne bo trzeba go trochę wylać, szybko schnie na dłoniach i na skórze głowy więc jest nie wydajny.

Zauważyłem, że po stosowaniu produktu na noc włosy po umyciu rano lepiej się układały, były miękkie i bardziej lśniące.
Co do ubytku włosów uważam, że produkt w 40% zadziałał ponieważ włosy mniej wypadają - fakt faktem bo wypadają nadal jednak nie w dużej ilości.

Największa zaletą tego produktu jest nawilżenie skalpu, ostatnio mam trochę sesji zdjęciowych a fryzjerzy potrafią szarpać włosy na prawdę mocno nie wspominając o tym, że lakieru, past do stylizacji idzie na tym sporo co powoduje przesuszenie a nawet łupież - ten produkt to zminimalizował a w efekcie końcowym pozbył niechcianych dolegliwości.
Mimo wszystko wracam do bioxsine.

YOUTUBE - subskrybuj !!