11 września

11 września

Mydło Błotno Solne - White Flowers

Witak Kochani :)

Dzisiaj recenzja mydła błotno solnego które zwraca na siebie uwagę wykonaniem, kolorem i trochę zapachem. Jak u mnie się sprawdziło ?


OPAKOWANIE

Jak to mydła, kartonowe o dziwo dobre wykonanie. Przy zmoczeniu go nie zniszczył się.


INFORMACJE

kliknij by przybliżyć

KONSYSTENCJA

Mydło w kostce, nie jest za twarda ani za miękka dzięki czemu nie zużywa się szybko.


OPINIA

Ktoś może powiedzieć, że mydło to mydło myje wysusza i nie robi nic szczególnego - to jest mit w tym przypadku.

Jest to jedno z najbardziej oczyszczających mydeł które posiadałem, skóra po jego użyciu jest gładka ale bardzo dobrze oczyszczona - czuć to przy dotyku gdy palce jakby się zatrzymują na powierzchni skóry.

Bardzo dobrze się pieni co pozwala zużyć miej kosmetyku, trochę szybko zasycha dlaczego trzeba się pospieszyć i zmyć.

Co wazne nie brudzi wanny, jednak piana wytworzona przez mydło zostaje po spłukaniu w wannie co powoduje efekt kąpieli w takiej jakby spienionej błotnej wodzie - całkiem przyjemny efekt, na pewno inny niż w przypadku użycia żelu kolorowego.

Bardzo wielkim plusem jest jego wykonanie, ponieważ mydełko nie jest bardzo twarde ani miękkie w środku zanurzone są " drobinki " peelingujące - a więc mamy produkt dwa w jednym DOBREJ jakości.

Zapach nie należy do zbytnio relaksujących - jest błotno solny jak sama nazwa mydła wskazuje - jednak można się przyzwyczaić i spokojnie użytkować bez większych problemów.

Stosując mydełko około miesiąca prawie co dziennie zauważyłem, że skóra na klatce piersiowej czy plecach mniej się przetłuszcza a wypryski szybciej się goją, dlatego jak tylko skończę je zakupię ponownie.


YOUTUBE - subskrybuj !!