01 września

01 września

Breathable Foundation

Witam Kochani :)

Dostaje dużo wiadomości z pytaniami jaki podkład polecam PO zabiegach np. klinik medycyny estetycznej. Dzisiaj podpowiem Wam nieco.

Podkład Breathable Foundation.

Dokładny opis znajdziemy tu >> KLIKAM <<

OPAKOWANIE

Z pompką która się nie zacina, opakowanie w miejscu wypełnienia jest przeźroczyste więc można zobaczyć ile produktu zostało co jest wielkim plusem.
KONSYSTENCJA

Lekka, delikatnie kremowa.
Przyjemnie się nakłada, nie tworzy smug.
jeśli chodzi o kolory myślę, że bladzioszki się ucieszą ponieważ jasny jest na prawdę jasny a mieszając go z ciemniejszym uzyskujemy kolor pod siebie.

Więcej kolorów TU >> www.revisage.pl/proderma

SKŁAD/INFORMACJE

kliknij by przybliżyćMOJA OPINIA

Zacznę od tego, że takiego typu podkłady zazwyczaj dobrze kryją, skóra po zabiegach zazwyczaj jest podrażniona, zaczerwieniona, lub po prostu są jakieś blizny itp. i w przypadku tych kosmetyków to się również sprawdziło - krycie jest świetne.

Wykończenie podkładu jest satynowe, nie błyszczy się mocno ale też nie jest to typowy mat.
Przyznam, że ta satyna to dobry pomysł ponieważ odbija światło przez co twarz wygląda jeszcze bardziej wygładzoną a kolor jest świetnie ujednolicony.

Nakładając gąbką czy palcami efekt jest bardzo dobry, podkład dobrze wtapia się w skórę nie tworząc żadnych plam, nie podkreśla suchych skórek a i pory nie są uwidocznione.

Jeśli chodzi o dobry wpływ na skórę to na pewno zauważalnie jest ona bardziej nawilżona i wygładzona, do plusów zaliczam to, że nie zapycha co powoduje swobodne użytkowaniu kolorowego kosmetyku bez ryzyka dodatkowych podrażnień.

NA skórze tłustej wytrzymuje z jedną poprawką cały dzień natomiast na pozostałych wytrzymuje cały - więc i trwałość jest bardzo dobra.

Podkład jest wydajny ponieważ wystarczy kapka produktu by pokryć twarz a miejsca które chcemy dodatkowo zatuszować można pokryć drugą cienką warstwą - ponieważ tym kosmetykiem można budować krycie.