07 sierpnia

07 sierpnia

Maska Kolagenowa - www.etani.pl

Witam Moi Drodzy :)

Przyszła pora by zrobić recenzję na prawdę dobrej składowo maski kolagenowej .
Maskę można zakupić tu : www.etani.pl

OPAKOWANIE

Jak to w takiego rodzaju maskach bywa, w środku znajdziemy "" płachtę "" która nakłada się na twarz, jest namoczona różnego rodzaju składnikami .SKŁAD/INFORMACJE


MOIM ZDANIEM

Maseczka ma bardzo dobry skład, już na samym początku widzimy składniki kluczowe, więc 10 zł za maskę o takim składzie... to na prawdę dobra cena :)

Jeśli chodzi o zapach, jest on mało wyczuwalny, podoba mi się to, że nie jest naperfumowany ( mniejsza szansa na alergie   i podrażnienia )

Konsystencja płynu jest lekko żelowo wodnista, zostaje go jeszcze trochę w opakowaniu więc można wetrzeć w szyję i dekolt .

Moja mama trzymała ją 40 minut, po zdjęciu jej skóra była bardzo dobrze nawilżona, miękka wręcz sprężysta.
Zauważyłem też, że skóra jakby tak hmm... się odprężyła ( była jaśniutka, taka promieniująca )
W dotyku była gładziutka i bardzo przyjemna.
Trzeba też wspomnieć, że bardzo szybko ten " płyn " się wchłonął oraz pomógł innemu kremowi się dobrze zaadoptować w skórę.

Rano gdy moja mama wstała uczucie nadal było takie samo, skóra gładka, nawilżona, miękka, sprężysta - i co ważne nie zmęczona mimo ciężkiej nocy .

A więc ja świadkiem naocznym a mama świadkiem testera polecamy jak najbardziej, za taką cenę taki produkt to na prawdę świetna sprawa dla większości typów cery :)
YOUTUBE - subskrybuj !!