29 lipca

29 lipca

Oczyszczające płatki na nos

Witam Was Moi Kochani :)

Zapraszam dzisiaj Was na recenzję oczyszczających płatków na nos.
Kupiłem je w drogerii NATURA za ok 10 zł

OPAKOWANIE

Kartonowe, w środku 5 jednorazowych płatków na nos.
SKŁAD/INFORMACJE

Kliknij by przybliżyć

MOIM ZDANIEM

Kontrowersyjny produkt. Sam nie wiem co o nim sądzić, ponieważ producent obiecuje oczyszczanie itp. czy ja to zauważyłem ? NIE.
Może taka kuracja należy do bardzo cierpliwych ale i też tych którzy mają gruby portfel, ponieważ zużyłem już całe opakowanie ( 5 sztuk plastrów ) i niestety ale efekt jest bardzo mały.

Jak to się robi ?
Moczy się nos by był wilgotny, następnie nakłada się plaster i odczekuje ok 10 min, zaś potem zdejmuje się go jednym pociągnięciem ( schodzi całkiem dobrze, jeśli jednak za wcześnie go oderwiemy zostawia czarne ślady które znów trzeba domyć ... )
Za pierwszym razem na plastrze zostało trochę wyciągniętego " brudu " ( zauważycie na czarnej stronie ile tego jest ) więc się ucieszyłem ,że jednak coś działa. Za kolejnymi razami efekt był bardzo niewielki, nie widziałem by coś ten " węgiel " wyjął z nosa mego...

Ogólnie myślę, że raz na jakiś czas przed większym wyjściem można się pokusić na takie plastry, ale z pewnością nie jest to kosmetyk którego powinniśmy szukać dniami i nocami ponieważ cudów zdecydowanie nie zrobi.

A jak u Was sprawdzają się tego typu produkty ??

ROZDANIE

YOUTUBE - subskrybuj !!