31 lipca

31 lipca

MONOTHEME - odzywka IOECO CAROTA

Witojcie :)

W hebe jakiś czas temu pojawiły się naturalne kosmetyki, skuszony tym faktem sięgnąłem po odżywkę do włosów  z marchwi ...

OPAKOWANIE

Plastikowa butelka, bardzo trudno wydobyć produkt jeśli się zużyje połowę, trzeba naciskać dociskać - a tu trudno o regulowanie porcji odżywki.
pojemność : 200ml
KONSYSTENCJA/ZAPACH

Konsystencja całkiem przyjemna, nie za rzadka nie za gęsta. Dobrze spłukuje się z włosów.

Zapach nie jest przyjemny mi on nie przeszkadza ale to dlatego, że próbuję oddychać nakładając ją przez usta . Określiłbym go jako taką hmm starą marchewkę .


SKŁAD/INFORMACJE

Kliknij by pzybliżyć

MOIM ZDANIEM

Tak jak pisałem, jednym z plusów jest to, że można ją łatwo spłukać.
Do plusów mogę zaliczyć to, że po spłukaniu włosy są bardziej zdyscyplinowane niż bym nie nałożył odzywki, jednak nie wyeliminowała puszenia się moich włosów przez np. wiatr czy wilgoć.
Po dłuższym zastosowaniu zauważyłem, że końce nie są tak bardzo rozdwojone, nie jest to spektakularny efekt jednak da się zauważyć.
Włosy mam grube i zbytnich rezultatów jej używania nie zauważyłem, jednak odlałem troszkę odżywki mojej znajomej z bardzo cienkimi rzadkimi włosami koloru blond ( naturalny kolor ) i powiedziała, że na prawdę jej służy - " dobrze się rozczesują włosy są takie miękkie i jakby bardziej lśniące " - mówi.

Nie patrzyłem w sklepie na skład... niestety jest alkohol i u mnie on dał swój występ - przesuszył skórę z tyłu na szyi.

Więc krótkim w krótkim podsumowaniu... zła nie jest jednak przy kręconych, grubych, sztywnych włosach szału nie zrobi, za to cienki włosy być może będą zadowolone :).
YOUTUBE - subskrybuj !!